Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes kismamik! Hogy...

35 hetes kismamik! Hogy vagytok? Tudtok még hajolni, cipőt egyedül felvenni?

Figyelt kérdés

Féltek a koraszüléstől? Össze vagytok már csomagolva? Vannak jóslóitok?


Én már nem tudok hajolni, cipőt felvenni is csak nehezen. Rettegek a koraszüléstől, de a császármetszétől még jobban. A babaholmik már össze vannak csomagolva, az én kórházi csomagomat pedig most kezdem összerakni. Jóslóm eddig kétszer volt, de legyűrtem magnerottal és pihenéssel.


2012. okt. 18. 22:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szia! A cipőt bekötni már én is nehezen tudom, zoknit meg egyenesen utálom. Már összekészítettem a csomagomat, még 1-2 dolgot belerakok. A gyerekszoba készen van, kiságy megvetve, babakocsi elkészítve, ruhácskák kimosva, kivasalva. A cumik meg a cumisüvegek nincsenek még kifőzve. Nagyon várjuk már a kisfiunkat, férjem is bent lesz velem a szülésnél. Boldog babavárást kívánok! 35hkm
2012. okt. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szia, 34+3 hetes vagyok. ÉS nagyon pocsékul. 2110-es a méhszájam, kaptam már tüdőérlelőt is. Gyakran keményedek, fáj a hasam, tegnap is hánytam, most is kell. Fáj a lábam a súlytól, nem híztam sokat, 8 kilót, de 92 kiló vagyok.

A hasam lent van, a babám feje, nyomja a szemérem csontomat, úgy járok mint egy pingvin. Van egy 22 hós kisfiam, ő is sokat nyúz, de sajnos nem tudok vele eleget foglalkozni. Vele mikor terhes voltam, semmi de semmi bajom nem volt. Na ezzel a babámmal minden nyavalyát bepótolok. 2 hete bent voltam a kórházba, azóta össze vagyok csomagolva, útra készen. Én is rettegek a koraszüléstől, bár már nem lenne semmi baja a babáinknak, már szép nagyok. Ja és a császártól is félek. Az első is spontán született, szeretnék megint úgy szülni. A babaholmik nekem is készen állnak, a kiságy még nincs összerakva, meg a babakocsi. Nekem is vannak, nagyon enyhe jóslóim, én nem vettem még be rá semmit. Cipőt felvenni már én is nagyon nehezen tudok.

Velem röviden ennyi.

2012. okt. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Utolsó ikreket vársz fiú lány?
2012. okt. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

sziasztok. En is 35 hetes vagyok. Ugy erzem magam, mint egy balna, a labam dagad, en meg nagyon hamar elfaradok. A lanyom egy tunder, a dackorszak hala istennek lecsengett nala, de igy is sokszor lefaraszt (nagy a mozgasigenye, turelmesen megvarja meg kivasalok, fozok stb, de utana biciklizni vagy focizni akar:) en meg hulla vagyok:)

MAr osszepakoltam, babaruhakat is kivasaltam, remelem 38 het korul megszulok. A hasam sokat kemenyedik.

.

2012. okt. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Na a pingvinefektus nálam is megvan. Párom folyamatosan azon rötyög, hogy úgy megyek, mint egy beszart pingvin (főleg, amikor jóslóm van, igen tudom, nem kéne olyankor járkálnom, de hát ha egyszer pisilni kell???).

Gyomorsav téma nálatok is megvan? Nekem mostanában minden este Rennie a legjobb barátnőm... :D

2012. okt. 19. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!