Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne előcsalogatni...

Hogyan lehetne előcsalogatni egy 37 hetes babát?

Figyelt kérdés
szülni akarok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 16. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Utolsó akkor a te babád tényleg elég picike! Én ma vagyok 32+2 és 2070 grammra becsülték a fiamat...

Kérdező megértem mit érzel, én is hasonlóképp élem meg hogy nehéz minden, de hidd el ez a 2-3 hét a mögötted lévő 37-hez képest már nudli!

2012. okt. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. Az ultrahangos súlybecslést azért nem kell készpénznek venni. Szülés előtt egy héttel 3 kg körülire becsülték a babámat.
2012. okt. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó tudom,hogy nem kell készpénznek venni,mert sokaknál téves a becslés, de ha megnézed bármelyik terhességi hetekkel foglalkozó oldalt, mindenhol 3 kg körülire írják a 37.hetes babát. Ahhoz képest a 2150 gramm az azért kevés.

[link]


[link]


[link]


És itt nem kötözködésről van szó, de lehet hogy a kérdezőnek már jóval nagyobb a babája ezen a héten.

Ettől függetlenül a babának odabent a legjobb.

2012. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy mekkora az átlag méret 37 hetesen, na de azért nem olyan ritka az átlagtól való eltérés. Születnek babák 5 kilósan és 2 kilósan is, és ez még nem jelenti azt, hogy valami bajuk van.

Igen, az én babám elég kis termetű, valószínűleg ha időre születik, akkor olyan 2,5 kiló körül lett volna, ami kevés ugyan, de nem számít "kórosan" kis súlynak, tehát nem kellett volna tápszerezni stb

Na mindegy, szerintem ha nem muszáj nem kell siettetni a babát.

2012. okt. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!