Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismamak, hogy...

20 hetes kismamak, hogy vagytok? Erzitek e a babat? Nott a pocak? Hiztatok?

Figyelt kérdés
az en kisfiam rengeteget mozog, naponta ugyanazokban a periodusokban! a hasam is hullamzik! elkepeszto, a lanyommal nem volt ez meg 20 hetesen. szepen gombolyodik a pocakom is, kb 3 kiloval vagyok sulyosabb, remekul erzem magam!

2012. okt. 15. 18:53
 1/6 anonim ***** válasza:

szia!

én 18 hetes vagyok de még nem hullámzik a hasam:)

nekem 3.baba lesz. már érzem h mocorog.

a héten megyek genetikai uh-ra.

a hasam szép kerek de pici:)

2012. okt. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

19 hetes vagyok, 2. baba. :)

3 kilót híztam én is eddig, már látszik a pocak. Nekem is sokat mocorog.

2012. okt. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

22 hetes vagyok nem nagy a pocakom általában 3szor jelentkezik be de nem egy tulmozgásos baba

2 gyerek ezidáig ugy tünik lányzó(van már egy két éves kislányom)

4kg hiztam eddig

2012. okt. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

20.hétbe lépek holnap.

3.baba és kb 3kilót híztam eddig.

Sokszor érzem és a csuklást is,bár a napokban lustább:)

Ahhoz képest,h 3.nem nagy a hasam.

2012. okt. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

21+2 hetes kismama vagyok,és reggel arra keltem,hogy csuklik a baba a pocakomban! :) Jó érzés volt! 4. gyerkőc,sokat og,főleg ha leűlök,vagy lefekszem és a hasam is hullámzik nekem is! Szereti a kekszes barackos bocicsokit,mert ha eszem egyet,utána aztán majd kiugrik a hasamból :) ,jól vagyunk minden rendben van,3kg-ot híztam én is!


Boldog babavárást mindenkinek!

ui.:olyan jó lenne már a kisruhákat mosogatni kifele! :)

2012. okt. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok! örülök hogy ennyien irtatok, akiknek meg már 3., 4., külön gratulálok!


utolsó, az utóiratot jótanácsként irtad, vagy várod azt az időt amikor már ez a fő elfoglaltságunk:D? mert én nagyon nagyon várom, az azt jelentené hogy már nem sok van hátra...én már a 9. héttől kezdve vásárolok a kisfiamnak, mindig mindent kimostam és ugy tettem el, de persze majd együtt amikor eljön az ideje mégegyszer kimosom és vasalom. ti hogy csináljátok?

2012. okt. 16. 18:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!