Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utazóágyba szerintetek haza...

Utazóágyba szerintetek haza lehet várni egy babát? A többi lent!

Figyelt kérdés
Kaspunk egyet a legjobb minőség lehet, GRACO CONTUR ELECTRA UTAZÓÁGY,HIPER SZUPER,REZEG STB...,és azon gondolkozom,hogy akkor esetleg eleinte ez is helyettesíthetné a kiságyat és akkor ráérnék később babaágyra váltani! Ti mit gondoltok?
2012. okt. 11. 12:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
57%

nem jo óötlet nagyon nem

alacsonyan van az utazo ágy illetve kemény matracon(kókusz matracon )kell hogy feküdjön a ygerek

utazo ágyba ne tedd föleg nem ujszülötett

2012. okt. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
21%

nem azért mert rezeg meg szuper de a csecsemők elég kis hányada marad kiságyban jól alvós . szv. ezt ha kell menni mamához utazni vágytok összecsomagolod és a sajátjában alszik.


a rácsos ágy gondolom nem csak számomra fajidegen ha meg anyatejes lesz jóesélye van hogy köztetek alszik majd egyéves koráig.


szv. igen jó ami lesz és utánna már kaphat kiságyat lepotyogás gátlóval másfél .- kétéves koráig használhatjátok ezt.

2012. okt. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Amikor hazajöttünk a kórházból mi is utazóágyban altattuk a picit.A kiságya a babaszobában volt felállítva. Nekünk ezzel kapcsolatban nem volt gondunk, a védőnő sem ellenkezett.
2012. okt. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Ez nincs alacsonyan,ugyan olyan magasítani lehet mint egy kiságyat és jó kismatrac van benne,aki ráér nézzen már rá a neten milyen!
2012. okt. 11. 12:37
 5/19 anonim ***** válasza:
48%

a kemény matrac része igaz de ha csak annyira nem lágy a belső rész hogy az arcába tud nyomódni nem veszélyes.


ne legyen benne semmi felesleges se plüss se játék se kispárna benne a matrac behúzva feje alá kell egy kis pelus anyag hogy ha bukik és kész . babapléd.

semmi veszélyes és ártalmas nincs benne . ha elég kemény valóban.

2012. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem amennyiben a fekvőrész magassága állítható és veszel bele egy matracot akkor igen.


Nálunk -bár nem ez a tipusú- de szintén utazóágyban alszik a kisfiam (már 2 éves lesz) annak a fekvőfelülete emelhető, vettem egy matracot bele. (van rendes ágya is, de abban nem volt hajlandó aludni egy hónapos korától, így viszont szuper alvó)

2012. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem nagyon is hogy jó helye lesz benne. Csak tényleg arra próbálj meg odafigyelni, hogy minnél magasabban legyen benne a matrac. A kókusz matrac badarságot olvasom mindenhol. Én is sima szivacson nőttem fel, az én gyerekem is. Semmi hátránya. Csak tudjátok annyi dolog van amire pénzt lehet kidobni, főleg egy újszülöttnél. Szerintem jó lesz az utazóágy.
2012. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%
Én meglestem, sztem teljesen jó, nekem nagyon tetszik, bár nekem csak nagyként volt benne a fiam 10 hó körül de nem szerti mert susog az anyaga, lehet nektek nem olyan anyagú meg ugye az ujszülött nem mászkál benne, ha elalszik benne miért ne? :)
2012. okt. 11. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkink a válaszokat,örülök neki,hogy ennyien írtatok ilyen rövid idő alatt,akkor eldöntöttem,hogy a kiságy témát most egy ideig hanyagoljuk! :) Boldog babavárást nektek!


20+4 hkm

2012. okt. 11. 12:45
 10/19 anonim ***** válasza:

És normális benne a matrac? Csak mert nekünk egy régi Graco-nk van és az szerintem nagyon kemény, érezhetők a hajtások (mi járókának használtuk főleg).

Aztán zavaró lehet, ha nem jól látod benne a hálótól és hogy később nem tud felkapaszkodni, mikor állni tanul. De átmeneti megoldásnak egyébként jó lehet.

2012. okt. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!