Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utazóágyba szerintetek haza...

Utazóágyba szerintetek haza lehet várni egy babát? A többi lent!

Figyelt kérdés
Kaspunk egyet a legjobb minőség lehet, GRACO CONTUR ELECTRA UTAZÓÁGY,HIPER SZUPER,REZEG STB...,és azon gondolkozom,hogy akkor esetleg eleinte ez is helyettesíthetné a kiságyat és akkor ráérnék később babaágyra váltani! Ti mit gondoltok?
2012. okt. 11. 12:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A kérdés már ki lett beszélve...így én csak annyit írnék,hogy a gyerekeim (3,4 és 4 hónapos) mindenhol nagyon szépen és nyugodtan aludtak kivéve a kókuszmatracon...ott csak kínlódás és sűrűn ébredések voltak.Az elsőnél kicsit tovább tartott mire eljutottam odáig,hogy a matrac a hibás,második babánál újra próbálkoztam,de egy hét után le is cseréltem simára.
2012. okt. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
bocsánat nem 3,4 és 4 hónaposat akartam írni hanem 3,5 éves és 4 hónapos :)
2012. okt. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

A gyógytornász, aki a kismama tornát tartotta 1000x elmondta, hogy milyen fontos a babáknál a gerinc megfelelő támasztása (ne ültessük, kenguruzzuk, kendőzzük, amíg nem tud magától ülni) és a jó minőségű matrac az alváshoz. Hát nem tudom, mennyire a matractól függ, de nálunk nincs máshol alvás csak a kiságyban. Ha máshol elszenderedik, beteszem a helyére, itt sokkal nyugodtabban alszik, éjjel 1x ébred szopizni és kókusz matracunk van.

3 hónapos kisfiú anyukája

2012. okt. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Bátyám 2 lánya utazóágyban nőtt fel, sőt, a szomszédunk fia is, teljesen egészséges a gerincük.


A várandósság alatt 100 embertől 1000 féle véleményt fogsz hallani, amit lehetetlen (és nem is kell!) betartani.

Saját magadra hallgass.


Pl. az is hülyeség amit az előző hozzászóló védőnője mondott, hogy ne tegyük hordozókendőbe a babát, míg nem ül.

Hiszen ezek pont erre vannak kitalálva, hogy a kendő felveszi a csecsemő gerincének "C" görbületét.

Tesóm két gyereke már 1 napos korától hordozva lett!

2012. okt. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
53%

Én is megnéztem. Nagyon jól néz ki, praktikus is. De! Mivel az a rész, amin a matrac van összehajtogatható, így nem teljesen egyenes, akárhogy is vesszük. Én szabatnék bele (bármiből:bútorlap, farostlemez, stb)erre az összehajtogatható alapra egy egyvefüggő lapot, arra tenném a szivacsot, vagy ágybetétet, vagy ami van. Így már egyenes, teljesen olyan mint egy rácsos gyerekágy, biztonságos.

Én így csinálnám.

2012. okt. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14-es, nem a védőnő, hanem a gyógytornász, aki főiskolán tanít.....Hordozókendőből sem mindegy milyen, amit használnak az anyukák. Mindenkinek szíve joga eldönteni, mire/mibe fekteti a gyerekét. Attól, mert Te nem hiszed, még nem biztos, hogy hülyeség. Én csak vízszintesen fektetem a kisfiam (hason, háton) még pihenő székbe sem teszem, mózesben fekszik ha sétálunk és csak az autóban van hordozóban (sok anyukától hallottam, hogy ebben milyen jót alszik otthon a gyerek....) Ez az én véleményem a témáról: a babák hátának kell a megfelelő keménységű és egyenes alátámasztás.
2012. okt. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Mi is "utazóágyat" kaptunk: 4 magasságban állítható és kókuszmatrac van hozzá.


Abban alszik a lányom azóta is, 1 éves.

2012. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lepontozóknak gratulálok. Attól mert te más véleményen vagy, nem kéne lepontozni, kicsit unalmas már.
2012. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Megnéztem az utazóágyat, tényleg biztos hiper-szuper, de nem véletlenül UTAZÓÁGY, csak átmeneti megoldásra való és akkor sem újszülöttnek. Tényleg nagyon fontos lenne a fix, kemény alátámasztás a gerincnek. Nem muszáj, hogy ez kókuszmatrac legyen, de mindenképp fix fekvőfelületnek kéne lennie, ennek pedig nem egyenes a fekvőrésze.

Én nem altatnám ebben minden nap, pláne nem egy újszülöttet, de úgy látom te már eldöntötted a kérdést.

Én elhiszem, hogy sok gyerek felnőtt úgy, hogy utazóágyban aludt, nem mondom én sem, hogy biztosan baja lesz tőle, de az tény, hogy ez nem az ideális megoldás.

2012. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!