Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Decemberben született kisbabát...

Decemberben született kisbabát miben viszitek haza a kórházból?

Figyelt kérdés

2012. szept. 4. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Hosszú ujjú body, plüss felső, zokni, plüss talpas nadrág, bélelt overall, plüss sapka, vastag takaró. 3 éve dec. 21-én volt, méteres hóban.
2012. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

2010 Decemberében szültem.

Rövid ujjú body,vastag rugdalózó,vastag overál,és egy mózes!

2012. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
az autoban nem fazik meg. az autot a korhaz ajtajahoz leheto legkozelebb kell huzni. ugy kell feloltoztetni hogy konnyen ki lehessen hamozni amint beultok mert az sem jo ha bemelegszik es majd kiszallaskor fazik meg.
2012. szept. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Épp ezen gondolkodtam. Addig OK, hogy az autóig ne fázzon meg, de mivel az autóban meleg van így az sem jó, ha nagyon fel van öltöztetve.
2012. szept. 4. 15:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Body, plüssrugi, sapka, overáll, takaró - ha beszálltok a kocsiba, hagyjátok így, ne fűtsetek - vagy fűtsetek, de akkor le a takarót és az overállt bontsátok ki


Decemberben szültem 4 éve, akkor nem volt olyan hideg, ennyi ruha elég volt.

2012. szept. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. szept. 4. 17:40
 7/7 anonim ***** válasza:

Én december legelejére várom a babámat.

62-es overálunk nem annyira vastag, amiben haza tudjuk hozni, így én hosszú újjú bodyt, hosszú újjú rugdalózót, zoknit, vastag sapit tervezek adni a manimanóra+takaróval betakarom.

2012. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!