Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Decemberben keszulok haza...

Decemberben keszulok haza kislanyommal aki akkor lesz 6 honapos. Melyik legitarsasagot ajanlatok? Londonbol mennenk.

Figyelt kérdés
Eddig az easy jetnel fol lehetett vinni a biztonsagi ulest ha kifizettuk az ulest.Mar regebben neztem de most azt irja ki hogy azoledben kell hogy uljon.Na o tuti nem fog.Most sem bir hat akkor mi lesz akkor?Neki is vihetek borondot vagy az enyembe kell a cuccait preselni?Ha a karok + dolgot vinni neki es kulon kell fizetnem erte azt bekell jelolni a foglalaskor vagy csak a helyszinen kifizetem es kesz.Tanacsok,tapasztalatok??
2009. szept. 16. 14:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb ha a légitársaságnál érdeklődsz a kérdésekkel kapcsolatban, én malévvel mennék
2009. szept. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

fél éves fiammal most repültem átszállásal (12 óra volt összesen az út)

a babának plusz 10 kilós súlyú csomagot lehet föladni, plusz a babakocsit

a babahordozót fel lehet vinni a gépre, de el kell rakni a fenti csomagtárolóba, a babának az öledben kell ülnie


én nagyon féltem, hogy hogy fogja tűrni az utazást, de ugyanúgy, mint ahogy az autóban is elalszik 10 perc alatt, a repülőn is elaludt és gyakorlatilag végigaludta az utat

a férjem és az én lábamon kereszbe fektettük, úgy aludt

kenguruban vittem átszálláskor, várakozáskor, nagyon tetszett neki a reptér, elnézelődött


amúgy pozitív csalódás volt, hogy minden reptéren és minden sorállásnál bennünket azonnal előrehívtak, mikor meglátták a babát


a szabályok légitársaságonként eltérhetnek, úgyhogy a kiválasztott társaság honlapján nézz utána, én is ott néztem meg

2009. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!