Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE1-ben a babát kiviheted a...

SOTE1-ben a babát kiviheted a látogatóknak vagy nem engedik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 15:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
A folyosóra, ahol ugye a látogatókat is fogadod oda kiviheted.
2012. okt. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amikor én szültem ott (2011 jan) akkor a szülészeti folyosóra kb 2-5percre lehetett kivinni megmutatni. Persze csakis pólyában és sapkában. Odaadni még Apának sem lehetett. Mondjuk volt olyan nővér, aki nem szólt semmit és volt olyan is, aki még akkor is vissza akart küldeni, mikor már jöttünk el, csak a zárójelentést vártuk...
2012. okt. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

2008.decemberében elvileg nem lehetett kivinni, de amikor ránk szóltak, hogy menjünk vissza, mert megfázik a baba, udvariasan megkértem, hogy ugyan menjen már be egy hőmérővel a szobába, s mérje meg, ott mennyi a hőmérséklet. Mivel ő is tudta, hogy max. 20 fok, még ő kért bocsánatot.


Szóval elvileg nem lehet, de nővére válogatja, hogy ki szól, ki nem.

2012. okt. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves Első!Te mikor szültél, apuka megfoghatta vagy megsimogathatta?

És amúgy mi a véleményetek maga a kórházról?

2012. okt. 15. 16:40
 5/16 anonim ***** válasza:
2010 márciusában szültem ott. Érdekes amit a többiek írnak, mert ki lehetett vinni a babát, és a családtagok is megfoghatták. Az én kisfiam alacsony súllyal született, ezért nekem mondták, hogy ne vigyem ki. Mondjuk egy fél percre így is kivittem apának megmutatni, kutya nem foglalkozott vele. Egyébként nevetséges volt, mert mérnem kellett mennyit szopik, a mérleg meg a folyosón volt, szóval akkor ugyanúgy ki kellett vinnem, ráadásul elég sűrűn, meg ugye minden szoptatásnál 2-szer is, előtte meg utána, sőt látogatáskor egész át kellett verekednem magam a tömegen. És azért akkor láttam, hogy nagymamák babusgatják a picit, szóval simán kézbevehették a látogatók is. Amúgy nekem pozitív véleményem van a kórházról, 1-2 csecsemőstől eltekintve mindenki kedves és segítőkész volt.
2012. okt. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor meglátjuk hogy most hogy lesz majd :)

Remélem legalább az apuka megsimogathatja majd.

Köszönöm hogy írtál!

2012. okt. 15. 17:04
 7/16 anonim ***** válasza:

4 éve márciusban született ott az unokaöcsém,akit még aznap este bementünk meglátogatni és kint volt kb 1 óra hosszát,mindannyian végigfogdostuk,megbabusgattuk.:)

Én jövő márciusban fogok ott ikreket szülni,hát nagyon remélem,hogy Apa majd dajkálhatja Őket,meg a nagyszülők és a testvéreim is!:)


17 hetes,ikres kismami

2012. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó!Èn is jövő márciusban szülők majd ott :)
2012. okt. 16. 16:48
 9/16 anonim ***** válasza:

Tényleg? Jajj,de jó!!! Végre valaki,aki velem egyidős terhes és még ott is fog szülni!:) Mikorra avagy kiírva,kedves Kérdező?:)


Ikres kismami

2012. okt. 17. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Március 25-re vagyok kiirva:) Te?
2012. okt. 17. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!