Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » SOTE1-ben a babát kiviheted a...

SOTE1-ben a babát kiviheted a látogatóknak vagy nem engedik?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 15:26
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy csak most válaszolok,de éppen költöztünk és mostanra sikerült mindent helyrepakolni!:)

No,mi meg március 26-ra vagyunk kiírva. Remélem ki is húzzuk odáig!:P

És van saját dokid? Vagy kihez jársz gondozásra?


ikres kismami

2012. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Van saját dokim a Dr.Újházy András.

Szülésznőn gondolkozom mèg csak hát nem ismerek egy jót sem.

Nekem is a doki azt mondta hogy 25-26ra várható a babánk :)

Neked van dokid vagy kihez jársz?

2012. okt. 27. 08:39
 13/16 anonim ***** válasza:

Van dokim,dr Szabó Gábor. Régóta hozzá járok már. Szülésznőt én nem akarok fogadni,mert több,mint valószínű,hogy császáros leszek és ott a dokira nagyobb szükség van!

Megkaptad már az AFP eredményét? Voltam bent érte a héten,de még nem volt meg. Ha még esetleg Neked sincs meg,akkor jövőhéten mehetnénk együtt érte!:)

2012. okt. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én sem kaptam meg és szerdán megyek UH-ra gondoltam akkor rákédezek.

Azért nem semmi hogy a hepatitisre 10 hetet kell várni...

Voltál már genetikai UH-on?Megkérdezhetem mennyi idős vagy?

2012. okt. 27. 10:28
 15/16 anonim ***** válasza:
Írtam privátban!:)
2012. okt. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
52%

Én mindkét fiamat ott szültem. 2009,2011 Nagyon meg vagyok elégedve a szülészettel.A csecsemősök tényleg "érdekes jelenségek" :)

Látogatási időben kis szabad vinni.

Volt hogy ránk szóltak,hogy megfázhat a baba stb.de márc.ill júniusban ez nem annyira valószínű.


Szóval én Szabó Rózsát nagyon tudom ajánlani mint szülésznőt.Kb. 25-30éve dolgozik szülésznőként,iszonyú aranyos és jó szakember. Igazából szinte ő volt velem végig a szülésnél,a doki csak a finishben.

Nála szülte a nővérem is mindkét babáját és a barátnőm 2lánya is nála pottyant ki.

2013. jan. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!