Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Úgy hallottam hogy a SOTE...

Úgy hallottam hogy a SOTE II-n nem mehet be látogató a szobába, a babát csak üvegfalon keresztűl lehet megmutatni a látogatóknak. Igaz ez? Akkor ha apa bejön hozzám nem foghatja meg a gyerekét? Se a nagyszülők?

Figyelt kérdés
2009. febr. 1. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez így igaz.

A szülés után apa babázhat egy kicsit,de legközelebb csak akkor,ha mentek haza.

Kicsit tudsz csalni,mert mikor a csecsemőosztályra viszed ki kell tolni a folyósóra,ahol a látogatók vannak.

6,5 hós kicsi fiú anyukája

2009. febr. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
igen az elöttem szolonak igaza van
2009. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ez szerintem minden kórházban így van, legalábbis ahol én szültem így volt. A babás szobákba nem mehetett be látogató ha a baba kint volt és naponta 1x mutatták meg a babát üvegen keresztül. Előre megbeszélve apuka bemehetett délután megfürdetni, olyankor együtt lehetett a család.
2009. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó válaszolónak,ez egyre több khzban nem így van.Pl.Szt.István,Szt.János, stb.
2009. febr. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
nem szülhet ám mindenki Pesten... egyébként meg szerintem nem attól bababarát egy kórház hogy már az első perctől hagyják hogy mindenki taperolja a gyereket. Majd meglátjátok, amikor mi 1 hónaposan kórházba kerültünk mert valakitől összeszedett egy hasmenős vírust azt mondtam többet a gyerekemre rá sem nézhet senki! Nemhogy már a szülés után a nagyszülők fogdossák...
2009. febr. 2. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A 22.15-ös válaszoló vagyok.Én nem írtam,h mindenki szüljön Pesten,csak az előttem leírtakat pontosítottam...és tévedésben vagy,ha azt gondolod,h ettől bababarát egy khz.Hát NEM.Nézz utána,h mitől.Az én babámat nem "taperolták" végig,mivel 1.elég intelligens emberekből áll a rokoni és baráti köröm,2.a khz nem átjáróház-számomra-,tehát oda csak a legszűkebb családtagok jöttek be(és ők sem azért,h kézről-kézre adják a babát.2 gyerekes anyuka
2009. febr. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocs,pontosítom:...a legszűkebb értelembe vett családtagok...
2009. febr. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!