Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fórum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fórum háborúkról? Megéri nap mint nap válaszolgatni, csak hogy nekünk legyen igazunk, és ne a másiknak, (azért ide írok, mert itt sok a látogató mindig)?

Figyelt kérdés

Szerintem rá lehet jönni mire gondolok, de azért ideírom, hogy fórumban elfajult vitákat értem ezalatt, lásd ezen az oldalon is, amikor már oda téved a téma, hogy egymást idegesítik a felek, holott csak vélemény különbségekből indulnak ki!

Ja még az is kérdés lenne, hogy esetleg nektek is volt hasonló, és ha igen melyik volt a leghosszabb?

Miből indultatok ki, és meddig fajult?:)

komolyan érdekelne, mert itt is majdnem minden 3. topicban ez megy, jó attól függ milyen témakörökről van szó!


2010. szept. 7. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Egy csomó nyelvtani hibát ejtettél, ja és miért kötözködsz, emellett hülye a neved, és kocka is vagy, hiszen ilyenkor a gép előtt ülsz?!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!négynégy444!4
2010. szept. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Trollkodás póver!!!!!
2010. szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
lesz@rom a nyelvtani hibákat este van már, és te is a gép előtt ülsz zsebhokis köcsög! Na látod erről beszélek!:)
2010. szept. 7. 23:14
 4/15 anonim ***** válasza:
Alapvetően hülyeségnek tartom, mert nincs értelme vitázni valakivel látatlanban, ismeretlenül! Másrészlől, ha az én hozzászólásomba köt bele valaki, én is szívesen visszaírnék neki, csak hogy megvédjem az igazamat (szerintem ezzel mindenki így van), de szerencsére nem nagyon keveredek ilyen vitázós témakörökbe!
2010. szept. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Remélem érzékeltetni tudtam, hogy enyhe irónia volt irományomban

Első

2010. szept. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Általában úgy indul, hogy beleköt valaki valakinek a véleményébe/vagy csak a véleménye 1-2 szavába, abból kemény visszaszólás lesz, majd ez a végeredmény:

-alig várom már hogy elolvassad, és remélem majd szarul érzed magadat,és majd ha visszaírsz, mert tudom hogy visszaírsz, na majd megkapod te köcsög! És, és írj már vissza! írj már vissza !!!!!!

Nagyjából ez az érzés kevereg ilyenkor sztem mindenkiben!:)

2010. szept. 7. 23:21
 7/15 A kérdező kommentje:
Sejtettem:)
2010. szept. 7. 23:22
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy jó lesz-e a válaszom, de én tudok 1 kérdésről, ami nagy cirkuszt kavart a fórumozók közt


Íme:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__89..

A kérdés önmagáért beszél...

2010. szept. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Hát igen hasonlók! Egy irritáló kérdés, és már is beizzít kb. 30 emberi agyat végeredmény: 0
2010. szept. 7. 23:28
 10/15 A kérdező kommentje:
De a legérdekesebb amikor 2 eltérő véleményű letér a témáról, és elkezdik egymást szidni, néha az is eltart 1-2 oldalig!
2010. szept. 7. 23:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!