Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a fórum...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fórum háborúkról? Megéri nap mint nap válaszolgatni, csak hogy nekünk legyen igazunk, és ne a másiknak, (azért ide írok, mert itt sok a látogató mindig)?

Figyelt kérdés

Szerintem rá lehet jönni mire gondolok, de azért ideírom, hogy fórumban elfajult vitákat értem ezalatt, lásd ezen az oldalon is, amikor már oda téved a téma, hogy egymást idegesítik a felek, holott csak vélemény különbségekből indulnak ki!

Ja még az is kérdés lenne, hogy esetleg nektek is volt hasonló, és ha igen melyik volt a leghosszabb?

Miből indultatok ki, és meddig fajult?:)

komolyan érdekelne, mert itt is majdnem minden 3. topicban ez megy, jó attól függ milyen témakörökről van szó!


2010. szept. 7. 23:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ez a téma engem is érdekel egyébként.

Jó ötlet volt kiírni, egy hasonlót én is írtam, az a szájkaratéról szólt.


Mivel szeretem ezt az oldalt, már mindent tapasztaltam, mivel az emberi hülyeség határtalan.


Mint például sok olyan kérdés van, ami valamikor nagyon aktuális, életbevágó volt, gondolok itt: terhes lettem? segítsetek lécci! féle sok millió kérdésre, ahol az első 2-3 nap nagy aktivitás van, 30-40-50 válasz, majd a rákövetkező 15-20 abból áll, hogy ijesztegetik, sértegetik, provokálják a kérdezőt unatkozó emberek.


Volt egy eset, már nem rémlik maga a kérdés, de arról szólt, hogy egy nagyképű csaj itt kérdezgette, hogy szakítson-e a friss, 1 hetes pasijával, csak azért, mert disz....segítsetek, amikor nem tud valaki olvasni szépen!

Szóval, a válaszolók csúnyán szétszedték a kérdezőt, ez is nagy cirkusszal ment, de volt 1 csaj aki megmondta a tutit:

" Szerintem is szakíts vele, sokkal jobbat ÉRDEMEL nálad :D "

Megőróbálom megkeresni, ha megvan, azonnal bemásolom!

Előző voltam, aki linket küldött :)

2010. szept. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Huhh, megvan!

Nem volt könnyű megtalálni!

20 perc volt mire rátaláltam!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


Nagyon érdekes megközelítés, hogy valaki a diszlexia (közben eszembe jutott:D) miatt képes legyen ilyen viselkedésre... és még észre sem veszi magát.


Nem hosszú, 17 válasz jött rá, jó kis kérdés ám! :)

Ezt elsősorban a Kérdezőnek javaslom, tájékozódásra. :)

2010. szept. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Hehe! Nem volt gyenge! Mutatok egy durvábbat, ahol nagyon eltévedt a téma a végére, és brutális, hogy mekkora állatok vannak benne, és mennyire nem veszik észre azt, hogy semmi értelme nincs már az egész vitatkozásnak, csak annyi hogy ki gyúrja le a másikat IQ-ban!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__76..

2010. szept. 8. 13:31
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha valaki elkezd velem személyeskedni és lehülyéz/kioktat/beleköt a mondandómba, nagyon fel tud húzni, főleg ha még nyilvánvalóan ostoba is az illető és nincs igaza. Ilyenkor jól leosztom és földbedöngölöm (szitkozódás nélkül) aztán többet nem foglalkozom vele.
2010. szept. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Elolvastam a linked! :)

Szánalom a gyerek, és az a szomorú, hogy 5 hónappal a kérdés kirakása után is jöttek ma válaszok... nyelvtani helyességen veszekedni.... X'D L o L


A romantikus regénybe illő gyönyörűségek meg a betonozó 21 éves srác... hagyjuk már... esküszöm mint valami amerikai erotikus film a Viasat 3-ról :D


Ha lány írta volna egy srácról, akkor esetleg... de fiú NEM FOGALMAZ ÍGY!

Ismerek tanítóképzős és Magyar szakos embereket de 99%-uk lány, és rohadt sokat kell olvasni, nem pedig holmi elmebetegnek lenni mint ez a segg :D


Ám szerintem hallotta valahol ezt a történetet, és megpróbálta előadni nekünk, E/1 személyben :D

21 éves volt, és szűz..... eddig mit csinált? :DDDD

Mind a két csajjal lefeküdt.... honnan volt 2 óvszer? :DDD

Beszappanozták egymást a fürdőszobában.... hol? Az 1m x 1m-es zuhanyzóban?

Na meg két szűz lány nyaral.... egyedül...pasik nélkül.... szánalom a gyerek, szerintem nem 21 volt, hanem 12...

2010. szept. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!