Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan látogató akinek...

Van olyan látogató akinek bevarrták a méhszáját a terhesség alatt, és a 38. hét előtt beindult a szülés?

Figyelt kérdés

Elvileg a 38. héten távolítják el az öltéseket, de mi van ha hamarabb akar jönni a baba? Milyen tüneteknél kell indulni a kórházba? Gondolom azért nem kell megvárni az 5 perces fájásokat, mivel tágulni nem lehet.

Még csak 34 hetes vagyok, de ezek a frontok...


2010. júl. 25. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:

HA bevarrtak, akkor az elsö komolyabb tünetnél kibontják, hogy ne legyen belöle baj.

Az, hogy mikor indulj, attól is függ, hogy milyen messze laksz a kórháztól, de én ra renszeresen 20-percesek a fájások, akkor mindenképpen bemennék.

2010. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
40 km-re lakom a kórháztól. Még semmi komoly tünet nincs csak érdeklődöm. A szokásos derékfájás, keményedések, mensi szerű görcs, de minden rendszeresség nélkül. Meg lejjebb ment a hasam, többszöri pisijárat. 25 hetesen végezték a műtétet (méhnyakműtét+összevarrtak) és "megnyugtattak", hogy jó esélyem van hogy egy hónappal korábban szüljek. Szept 1-re vagyok kiírva.
2010. júl. 25. 08:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 20 perces fájásaid lesznek, akkor mindenképpen menj be (nem tudom, hogy jutsz oda, van aki bevisz?) , de kibontani pár pillanat, ezt még adott esetben a mentösorvos is meg tudja csinálni. Valószinüleg akor elöbb be fog az orvosod utalni, de lehet, hogy kibirja a babád a teljes idöt.

NE idegeskedj, és kellemes babázást!

2010. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!