Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan lehetne előcsalogatni...

Hogyan lehetne előcsalogatni egy 37 hetes babát?

Figyelt kérdés
szülni akarok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 16. 15:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Majd akkor fog megszületni, ha meg akar! Kibírod ezt a pár hetet! Ja, és hiába vannak praktikák, hogy hamarabb szülj, nem érnek sz@rt se!
2012. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell előcsalogatni, jön az magától is. Amúgy hallottam hogy a Tonic jó ilyesmire, szexelni, lépcsőzés. De szerintem nem kell bolygatni. 3 hét van már csak. Nekem 2 hét, bírjuk már ki valahogy.
2012. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%

Eszembe se jutna előcsalni egy 37 hetes babát. Nagyon pici még, ráérsz majd a 39-40.héten szülni, az sokkal egészségesebb lesz, hidd el. Nem azt akarom mondani, hogy nem egészséges egy 37hetes baba, de jobb, ha tovább van a pocakban.

Felejtsd el ezt a hirtelen szülni akarást most még :) türelem türelem türelem :)


Bezzeg én, már 40 hetes is elmúltam... nnna én mikor fogok szülni már???

2012. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nem tudom :)

de én a kislányomat is a 41 hét küszöbén szültem

nem szeretnék ennyit várni a kisfiammal

persze nem teszek semmi rosszat, csak bekattantam most és azért tettem fel ezt a kérdést.

azért még 1-2 hetet várhat de már nem bííírok váárni

2012. okt. 16. 15:29
 5/14 anonim ***** válasza:
64%

1. vagyok.

Tudom ilyen rossz a várakozás, fáj minden, kényelmetlen, stb. Én is így voltam vele, kipróbáltunk mindent, tonik, fűszeres, csípős, lépcsőzés, szex, tényleg minden hülyeséget kipróbáltunk, még vasat is hordtam, mikor udvart rendeztünk (39 hetesen), mégis túlhordtam 6 nappal. Az utolsó itthon töltött éjszakán a férjem még citerázott is a babának, hogy hamarabb kibújjon, de semmi. :)

Nem tudok mást tanácsolni, csak kitartás!!! :)

2012. okt. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tudom miről beszélsz, nekem az első babám 41+5 re született azt hittem már sose szülök meg. A másodiknál harmadiknál minden létező trükköt bevetettem hátha hamarabb megszületnének (annál is inkább mert így 4300 és 4200 grammra híztak jobban örültem volna ha idekint híznak meg:)) de a lényeg hogy semmi se vált be!! A dokimnak könyörögtem a vége felé hogy jó alaposan vizsgáljon már meg hátha elindulna valami de hiába voltam 37.héttől 2111 meg 2211 egyszerűen nem szültem meg előbb egyiket se, a középsőmmel 2 napot húztam rá a harmadikkal pedig 4 napot...egyszerűen ez a típus vagyok.
2012. okt. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

oké csajok, tudom én várni kell nincs más,

holnap megyek NST-re hátha mondanak valami bíztatót :)


köszi szépen mindőtöknek,azért ma apára rámászok :)

2012. okt. 16. 16:08
 8/14 anonim ***** válasza:
jót mosolyogtam a válaszokon :-) s még irigyellek is titek, mert én programozott császáros voltam/vagyok, sajnos.
2012. okt. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt hallottam egy orvostol hogy ujra kellene gondolni azt hogy 37 hettol mar teljesnek szamit a terhesseg mert igenis az utolso hetek is fontosak. Akkor is meg jobb neki benn.

29h km

2012. okt. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ne akard "előcsalogatni", nem véletlenül 40 hétig tart a terhesség.

Én 37. héten szültem programozott császárral. 2150 grammal született a babám. Persze teljesen egészséges, de a kis súlya miatt rögtön elkezdték tápszerrel etetni, aztán emiatt nem volt hajlandó rendesen szopizni, ezért nekem nem indult be rendesen a tejem, szóval egyáltalán nem tudtam szoptatni. Szerencsére ez volt a legnagyobb bajunk, semmi más probléma nem merült fel.

Nem tragédia, ha 37 hetesen megszületik, általában teljesen érettek már akkor, de mindenképp az az ideális, ha benntmarad a 39-40 hétig. Ne kockáztasd a babád egészségét a saját türelmetlenséged miatt.

2012. okt. 17. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!