Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti férjetek, párotok is...

A ti férjetek, párotok is tervez majd "tejfakasztó bulit" ha meglesz a csöppség?

Figyelt kérdés

én nem örülök ennek..már most idegbeteg vagyok a gondolattól is.

egész nyáron és ősszel subickoltam takarítottam a lakást hogy minden tökéletes legyen mire jön a baba, (második gyerkőc amúgy, kislányom míg bent leszek a kórházban anyukáméknál lesz)

a férjem legalább 8 embert akar hívni bulizgatni a mi nem túl nagy lakásunkba.

mindegyik dohányzik még pluszba( persze majd kimennek ők de úgyis fog érződni rajtuk a szag,nagyon keményen cigiznek)..nagyon kicsi a konyha is,kaját is akar főzni..inkább nem is ragozom milyen rendetlenség lesz itt, és össze vissza gányolnak mindent..

persze a férjem majd kitakarít, de gondolhatjátok ez milyen takarítás lesz... összepacsmagol mindent.


mondtam neki hogy tartsák meg a testvérénél(sógoromnál)

mert ott nagyobb a lakás,hát nem tudom lesz-e belőle valami


egész délután bőgtem mint egy hülye gyerek ,mert nem tudom mi vár rám ha hazajöttünk a kórházból mellesleg addigra már a kislányom is hazajön,..sikálhatok egész nap majd szart se ér a munkám, meg a nagytakarítás.

36 hetes vagyok amúgy..


na most nem is tudom miért tettem fel a kérdést,csak nagyon magam alatt vagyok...biztos a hormonok.



2012. okt. 9. 19:58
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Na látod! Akkor szólj a nagymamáknak, biztos segítenek, hogy ne neked kelljen csinálni! :)
2012. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
28%
nem értem ezeket a kismama hisztiket! ha ő bulival akarja megünnepelni a gyermeke születését akkor csinálja szíve joga. Nálunk is lesz és nem érdekel hogy itthon vagy kocsmában úgyis rend lesz mire hazajövünk a kórházból. nem bántani akartam senkit csak leírtam a véleményemet...
2012. okt. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Az én férjem sosem iszik,illetve évente 1x,szilveszterkor. De nem rúg be,csak épp egy picit becsiccsent. Idén májusban voltunk egy házavatón,ahol a házi pálinka teljesen padlóra tette,még sosem láttam az évek alatt úgy kidőlve,mint akkor. Másnap meg is "dicsértem" érte és közöltem vele,hogy majd csak akkor ihat legközelebb,ha gyereke születik. Ekkor még nem sejtettem,hogy két hónap múlva teherbe esek.:) Egyszer szóba került ez a tejfakasztósdi,de akkor azt mondta,hogy Ő nem is akar ilyet,főleg hogy ikreink lesznek és biztosan rengeteg segítségre lesz szükségem a babák mellett. Nagyon meghatódtam,szép gesztus ez Tőle,de úgy vagyok vele,hogy ha addig meggondolja magát,akkor inkább menjen el,igyon,amennyit akar,hogy jelképesen is lezáruljon a "felhőtlen,önálló,szabad élet" korszaka,mert szerintem egy férfinek erre szüksége van. Viszont nem nálunk fog ez megtörténni,mert tuti agylobot kapnék,ha legénylakásnak néznék a mi szintén KIS lakásunkat. Úgyhogy nem vagy egyedül,megértem a helyzetet,nyugi!:)
2012. okt. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Igen, az én férjem is csinált ilyet. Az egészben az bosszantott csak, hogy akkor volt, amikor mi már hazajöttünk a kórházból. Viszont ő az egyik barátja kertjében tartotta és vagy 30 embert hívott. Volt bográcsozás, italozás, meg minden. Hál istennek ő tartotta a mértéket és normális állapotban jött haza hozzánk.


Nem olvastam el a válaszokat, de próbáld meg megbeszélni vele, hogy tényleg ne otthon tartsa már. Mindenkinek jobb lenne így.

2012. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Az én férjem is tartott, de nem otthon. Sőt akkor amikor már otthon voltunk, mert hétvégére hazajöhettünk (pedig hogy imádkoztak h csütörtök körül szüljek, na ez csak vicc volt). Akkor még az anyósoméknál laktunk két hétig, szóval nem is voltunk egyedül. engem nem zavart a buli, fakadt is a tejem ...:
2012. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!