Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti férjetek, párotok is...

A ti férjetek, párotok is tervez majd "tejfakasztó bulit" ha meglesz a csöppség?

Figyelt kérdés

én nem örülök ennek..már most idegbeteg vagyok a gondolattól is.

egész nyáron és ősszel subickoltam takarítottam a lakást hogy minden tökéletes legyen mire jön a baba, (második gyerkőc amúgy, kislányom míg bent leszek a kórházban anyukáméknál lesz)

a férjem legalább 8 embert akar hívni bulizgatni a mi nem túl nagy lakásunkba.

mindegyik dohányzik még pluszba( persze majd kimennek ők de úgyis fog érződni rajtuk a szag,nagyon keményen cigiznek)..nagyon kicsi a konyha is,kaját is akar főzni..inkább nem is ragozom milyen rendetlenség lesz itt, és össze vissza gányolnak mindent..

persze a férjem majd kitakarít, de gondolhatjátok ez milyen takarítás lesz... összepacsmagol mindent.


mondtam neki hogy tartsák meg a testvérénél(sógoromnál)

mert ott nagyobb a lakás,hát nem tudom lesz-e belőle valami


egész délután bőgtem mint egy hülye gyerek ,mert nem tudom mi vár rám ha hazajöttünk a kórházból mellesleg addigra már a kislányom is hazajön,..sikálhatok egész nap majd szart se ér a munkám, meg a nagytakarítás.

36 hetes vagyok amúgy..


na most nem is tudom miért tettem fel a kérdést,csak nagyon magam alatt vagyok...biztos a hormonok.



2012. okt. 9. 19:58
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%

Szia. Elhiszem, hogy kivagy. Az én párom nem tervez ilyesmit, de én nem is mennék bele. Tudom, hogy egy férfi munkája nem ér fel egy női kézzel. De a helyedben inkább megpróbálnám rábeszélni, hogy menjenek el egy billiárd terembe vagy nem tudom, ahol jól érzik magukat. Mindezt amit ide leírtál nyugodtan mond el neki is. Lehetne rád ennyi tekintettel. Neked ha haza jöttél nem arra lesz szükséged, hogy a házat suvickold hanem, hogy pihenj, ráhangolódj a babára stb, nem beszélve a másik gyerekről.

Én nem hagynám, te se hagyd magad. Beszéljétek meg!

Kitartás!

33 hkm

2012. okt. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
59%

basszus, a nagy rendszerváltással miért a legidiótább amerikai szokásokat kellett átvenni?

tiszta életidegen ez a sok művidámság

én azt mondanám a páromnak:

"Drágám, inkább pénzfakasztó bulit csinálj. Jól jönne egy kis zsozsó, így a kórházi kültségek után."

2012. okt. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
54%
szia!az én férjem haverjai is akartak,de a férjem mondta neki,hogy nem lehet!sajnos családi segítség nélkül csak ő tud majd bejönni hozzám a kórházba!így magától mondta nekik,hogy nem fog ilyet csinálni,mert fontosabb neki,hogy engem segítsen a babával,minthogy itthon részegeskedjen miközben én egyedül vagyok bennt a kórházban!
2012. okt. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Az én párom tervez ilyet, de nem itthon szerencsére:-))) A kisfiam születésekor is tartott bulit, egy borospincében iszogattak. Jól érezték magukat, ő is kiengedte azt a sok feszültséget, ami a szüléssel járt.
2012. okt. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

én ezeket mind "elpofáztam" neki.

most nem a költségekről szól ez, vett egy üveg házi pálinkát,meg csinál egy babgulyást, és annyi..(össz 3000 forint nem ez a lényeg)

csak hát apósom nagyon híres a piálgatásáról nem akarom hogy hajnalig itt fetrengjenek nálunk.(mert már azzal kezdte hogy hajnalig iszogatnak)


mondtam hogy legalább egy csomag pelenkát hozzanak, mert az egyiknek sem fog eszébe jutni hogy hozzanak valamit, de ezt említettem is de hát úgyse fogja mondani nekik hogy mit hozzanak maguktól meg nem fognak legfeljebb piát..


megpróbálom rábeszélni, de kétlem ..

2012. okt. 9. 20:12
 6/25 anonim ***** válasza:

A férjemnek volt kisebb bulija, azaz inkább vacsora, utána sietett vissza hozzám a kórházba. Természetesen, elmentek egy étterembe. Nálunk millió százalék, hogy nem lett volna semmilyen buli, pedig nagy a ház és takarító is jön, tehát nem a férjem takarított volna. De akkor sem. Hozzánk ne jöjjön senki, amíg én bent fekszem a kórházban a picivel:) Nálam is a hormonok voltak, a vacsora is kiakasztott egy kicsit, de szerencsére sietett vissza a férjem:)

Én tuti nem engedném, főleg, ha pici lenne a lakás, hogy ott bulizzanak, amikor én oda az újszülött kisbabámmal térek haza. Tuti, hogy nem... De különbözőek vagyunk.

2012. okt. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
91%

Engem péntek reggel császároztak meg. Sürgősségi császár lett a vége a történteknek (nem fejteném ki, nem ide tartozik).

A párom első perctől az utolsóig izgult a műtő előtt, majd elment még aznap délután dolgozni (tanítani).

Este, ahogy lejárt a "műszakja" bejött hozzánk és fél kómásan beszélgettünk pár szót.

Elmondta, hogy szombat este a barátainkkal elmennek ünnepelni.

Egy szó nem volt arról, hogy nálunk iszogatnak. Elmentek az egyik törzshelyünkre.


Megünnepelték, nem rúgott be, mondván: apuka lett!


6 szatyornyi játékkal, ruhával, pelenkával tért haza.

A barátaink saját maguk készítettek "szeretett csomagot". Ez egyébként nálunk lett először bevezetve és minden barátunk ilyet kap.


Lényege annyi, hogy no name pelenkát (midi méretű), turis ruhákat veszünk.

A játékot pedig boltban vesszük. pl. csörgő, homokozó készlet, etc.

20-25 főre max. 500-1000 Forint a beadó.

Nem kötelező ebben részt venni, de kedves gesztus.


Szóval .. nekünk így lett járássegítőnk és homokozó készletünk 1 hetesen.. :)))

2012. okt. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
91%

Micsoda lökött ötlet, te szegény!


Nálunk volt buli, minden gyermeknél, de eszébe se jutott otthon megrendezni. Szépen beültek valahová.

Próbálj meg kompromisszumot kötni, hogy bulizzon, de máshol, vannak olcsó helyek. Mondd meg, cigiről szó sem lehet, vigye őket valahová, steril, tiszta lakás kell a bébinek :-)))

2012. okt. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
94%

Harmadik gyerekem fog születni a napokban, eddig is volt tejfakasztó buli és most is lesz, de mindig kocsmában, semmiképpen nem itthon.

Én nem engedem itthon eleve a dohányzást, még az erkélyen sem, senkinek, nincs kivétel.

Bulizzanak sörözőben, ne otthon.

2012. okt. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem igazán értem, hogy miért kell emiatt egész délután bőgni? És miért kell így kiakadnod?

Miért ne ünnepelhetné meg a barátaival, hogy apa lett? Miért kell ilyen nagy ügyet csinálni ebből?


Mond el neki, hogy mi bánt és kössetek kompromisszumot.


Nekünk két gyerekünk van. Mind a kettőnél volt tejfakasztó és mind a kettő itthon volt. A férjem gyönyörűen kitakarított, senkit sem engedett a lakásban dohányozni. olyan patika rend volt,a mikor haza jöttünk, hogy én amiatt sírtam el magam: szépen kitakarított, ebédet hozott a kedvenc helyünkről, volt süti és virág is. :) Mindenap bent volt nálunk a kórházban: jött reggel meló előtt és délután meló után, sőt volt, hogy este is még bejött. Egyáltalán nem hanyagolt el minket, attól, hogy egy éjszakát végigmulatott a barátainkkal, akik osztoztak az örömünkben. Mindenki hozott ajándékot (pelenkát is!) és maguktól, nem kellett senkinek sem mondani.


Ha már most ekkora patáliát rendezel egy ilyen kis hülyeség miatt, akkor mi lesz később a valós problémáknál??

2012. okt. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!