Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti férjetek, párotok is...

A ti férjetek, párotok is tervez majd "tejfakasztó bulit" ha meglesz a csöppség?

Figyelt kérdés

én nem örülök ennek..már most idegbeteg vagyok a gondolattól is.

egész nyáron és ősszel subickoltam takarítottam a lakást hogy minden tökéletes legyen mire jön a baba, (második gyerkőc amúgy, kislányom míg bent leszek a kórházban anyukáméknál lesz)

a férjem legalább 8 embert akar hívni bulizgatni a mi nem túl nagy lakásunkba.

mindegyik dohányzik még pluszba( persze majd kimennek ők de úgyis fog érződni rajtuk a szag,nagyon keményen cigiznek)..nagyon kicsi a konyha is,kaját is akar főzni..inkább nem is ragozom milyen rendetlenség lesz itt, és össze vissza gányolnak mindent..

persze a férjem majd kitakarít, de gondolhatjátok ez milyen takarítás lesz... összepacsmagol mindent.


mondtam neki hogy tartsák meg a testvérénél(sógoromnál)

mert ott nagyobb a lakás,hát nem tudom lesz-e belőle valami


egész délután bőgtem mint egy hülye gyerek ,mert nem tudom mi vár rám ha hazajöttünk a kórházból mellesleg addigra már a kislányom is hazajön,..sikálhatok egész nap majd szart se ér a munkám, meg a nagytakarítás.

36 hetes vagyok amúgy..


na most nem is tudom miért tettem fel a kérdést,csak nagyon magam alatt vagyok...biztos a hormonok.



2012. okt. 9. 19:58
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

kedves utolsó.

örülök hogy nálatok ez volt a helyzet.

nálunk nem így van, az én férjem is kifog takarítani olyan rendrakással amit ő úgy gondol az jó..

tartson bulit csak ne itthon,kislányunkkal is tartott de akkor csak 3-an voltak és hamar elszállingózott a 2 barát.de most majdnem 10- en lesznek,

2 gyerek mellett nehezebb rendet tartani nem vagyok tisztaság mániás,de sokat melóztam az utóbbi időben azért hogy tényleg tisztaság és rend legyen mire hazaérünk a babával..



de ha más nem lesz, majd másnap miután hazajöttünk a kórházból és alszik a baba,kitakarítok nem tudok jobbat.. anyukám addig majd eljátszik a kislányommal.


köszi a válaszokat !

2012. okt. 9. 21:07
 12/25 anonim ***** válasza:
10-es, ez már valós probléma...!
2012. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

ajándékra meg végképp nem számítok

mert tutifix hogy egyik sem fog hozni semmit,mert nincs annyi eszük !

2012. okt. 9. 21:09
 14/25 anonim ***** válasza:
87%

Amikor az eslő gyereketek született mi volt?


Az én férjem is ment "bulizni", de szerencsére eszébe sem jutott itthon tartani :-)


Ne próbáld meggyőzni, az nem fog menni. Mondd meg neki kerek-perec, hogy NEM tarthat itthon bulit. De máshova nyugodtan mehetnek.

2012. okt. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

nem érdekelné,úgyis itthon tartaná meg.

ők is nem tudom mit gondoltak hogy fognak elférni, mert azt megmondtam hogy A SZOBÁBA NEM MEHETNEK BE..


megpróbálom rádumálni hogy sógoroméknál tartsák meg.

tudom egyeseknek ez nem nagy cucc, de engem nagyon zavar hogy itt tartják a bulit,mikor annyira kicsi a hely..

2012. okt. 9. 21:21
 16/25 anonim ***** válasza:
88%

Az ünnepléssel semmi gond szerintem, de mindenképp megkérném a férjem, hogy vonuljanak el egy kocsmába. Bár szerintem eszébe sem jutna itthon iszogatni. Igazat adok neked, pláne, ha ismered a férjed, és tudnád, hogy nagyjából disznóólba fogsz hazamenni egy újszülöttel. Semmiképp nem engedném én se.

32 hkm

2012. okt. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

örülök aki megérti a gondomat..

nem a bulival van baj, érezze jól magát hiszen 2 szeres apa lett, mert ha tudnám hogy úgy kipucolja a lakást ahogy én szeretem hogy rend van (csak egy alap tisztaság,)


PL: legyen elmosogatva,elpakolva az edény, gáz letörölve

a szemetes kiürítve,felsöpörve,meg esetleg porszívózva,na meg szellőztetve..


de mindegyis..


majd lesz valahogy, csak úgy érzem így semmit nem ért amit eddig csináltam.

2012. okt. 9. 21:33
 18/25 anonim ***** válasza:
Igen tervez.bár nem tudom hogy itt nálunk vagy mennek valahova. A gyerekszobába nem mennek be, és amúgy meg nem fognak disznóólat csinálni, ha meg igen akkor takarít utána.:) a baba születése után sem fogunk steril környezetben élni szóval ebből nem csinálok gondot.
2012. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Miért nem kéred meg anyukádat, hogy a hazamentel előtti napon tartson egy mustrát, vagy pedig a buli után menjen át, és segítsen a férjednek takarítani, mosogatni? Így mindenkinek megfelelne.
2012. okt. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

igen én is gondoltam erre,de tudjátok mikor megszületett a lányom, akkor aznap jött főzni és szóltam is,hogy jövünk haza, kéne egy kis rendrakás.. de hát semmit nem csinált :)


viszont anyósomra gondoltam ő takarítónő amúgy, ha megkérném biztos jönne segíteni kicsit, gondoltam már erre.


csak egy kis törölgetés, felmosás,porszívózás..ennyi..

ez nincs 1 óra..szóval ha nem marad más megcsinálom én egye fene, :)


de tényleg örülök hogy nem csesztettek emiatt :D

2012. okt. 9. 21:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!