Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondtátok el neki?

Ti hogyan mondtátok el neki?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy Ti hogyan közöltétek a párotokkal, mikor kiderült, hogy babát vártok?

Már egy hete, hogy pozitívat teszteltem, de nem tudom, hogy hogyan mondhatnám el a páromnak, kicsit tartok a reakciójától. Nem terveztünk tudatosan babát, talán még szóba se került kettőnk között a családalapítás és nem nagyon tudom, hogy ilyen helyezetekben milyen a reakciója.

Ötletek, esetleg?



2012. szept. 20. 08:01
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm! :) Ha minden jól megy és terv szerint, akkor este megtudja. Elvileg...
2012. szept. 20. 12:23
 12/32 anonim ***** válasza:
Csinálj neki fincsi vacsit, majd add oda.
2012. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Az elsőt mikulásra "kapta". Egy pár babazoknit csomagoltam be neki. Egyből ki is akasztotta a visszapillantóra :)

A másodiknál már én akasztottam a visszapillantóra ugyanazt a zoknit. Fel sem tűnt neki, nekem kellett felhívnom a figyelmét, hogy milyen vaksi :)

2012. szept. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Én úgy leptem meg hogy készítettem neki egy fincsi vacsit és vacsi közben beszélgettünk, hogy mi lenne ha már családot alapítanánk egyből ráválaszolta hogy már itt lenne az ideje. Mire én átadtam neki egy kis csomagot amiben volt egy picike cipőcske és a pozitív teszt :) Először nem értette mire kapj de miután kibontotta leesett neki a dolog. Másnap hozott nekem egy csokor rózsát. Akkor én lepődtem meg.
2012. szept. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem terveztétek és szóba se került köztetek a kérdés, akkor azt azért kalkuláld bele hogy lehet hogy ő nem lesz oda a gondolattól, hogy apuka lesz.


Az én történetem nem segítne rajtad, mert mi is terveztük a babát, de ha nem így lett volna, valószínűleg azzal kezdeném hogy megkérdezném tőle hogy mi a véleménye a családalapításról, mikor akar gyereket stb. Aztán annak függvényében adagolnám vagy jó, vagy rossz hírként a dolgot.

2012. szept. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

Szia minálunk se volt tervezve az baba !

Én a terhesség megtudata után 2 héttel mondtam el , hogy édesem hamarosan már 3 leszünk ! Erre ő nagyon örült :) És azóta is imádja a Larát :)

2012. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:

Gratulálok!:)

Én is sok-sok boldogságot, és szép egészséget kívánok nektek! :)

2012. szept. 20. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :)
2012. szept. 20. 16:52
 19/32 anonim ***** válasza:
Nekem a feleségem összeírt egy teendő-listát (néha szoktam kérni, ha sok a dolga, és átadna belőle párat), és valahogy abba rejtette bele, sajnos már nem emlékszem hogyan, de egy olyan teendőt, ami egyértelműen a baba várásra, és az előkészületekre utal (talán az, hogy nézni kell egy kiságyat a vaterán), és várta a reakciómat, amikor olvastam ebéd közben. Mosolyogva fogadtam... :)
2012. szept. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Mi volt tegnap este? Sikerült elmondanod? Hogy reagált? Mit szól?
2012. szept. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!