Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogyan mondtátok el neki?

Ti hogyan mondtátok el neki?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy Ti hogyan közöltétek a párotokkal, mikor kiderült, hogy babát vártok?

Már egy hete, hogy pozitívat teszteltem, de nem tudom, hogy hogyan mondhatnám el a páromnak, kicsit tartok a reakciójától. Nem terveztünk tudatosan babát, talán még szóba se került kettőnk között a családalapítás és nem nagyon tudom, hogy ilyen helyezetekben milyen a reakciója.

Ötletek, esetleg?



2012. szept. 20. 08:01
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel most nem biztos, hogy segítek, de mi mindkét terhesség esetén együtt csináltuk a tesztet, tehát egyszer sem kellett neki külön elmondani, mert ő is ott volt, amikor megjelent a két csík.

(Pedig a másodikat nem is terveztük, csak gyanús volt, ezért teszteltünk. :))

2012. szept. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nálunk tervezett baba volt, és az 5. hónapra jött össze, nem volt meglepetés amikor bejelentettem, hogy két csíkos a tesztem. Persze örült neki, de mivel még nem voltunk benne 100%-ig biztosak, egyikünk sem merte átadni magát az örömöknek. Na jó, én azért majd kiugrottam a bőrömből a teszt láttán.

Sztem én ebben az esetben amiben te vagy, egyik este amikor hazaért, megkérném, hogy üljünk le beszélgetni, és ahogy leültünk elővenném a tesztet és az orra alá dugnám neki. :) Ez az egyszerűbbik. De teheted ezt egy szépen megrendezett otthoni vacsora keretében, ha egy kicsit ünnepélyesebbre akarod fogni a dolgot. Hú nagyon sok módja van, persze így nem tudom nektek mi fér bele, így hogy nem terveztétek.

Azért remélem, hogy a reakció az csak is pozitív lesz, és Boldog lesz a hír hallatán, hiszen apa lesz. :)

Minden jót nektek és légy ügyes!

30 hkm

2012. szept. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Mi is együtt teszteltünk. Kijöttem a wc-ből a teszttel és már mondtam is pozitív. Nem tudom, hogy bírod magadban tartani :). Amúgy szerintem csak állj elé egy nyugodt estén és mondd meg, hogy gyermeketek lesz. Elsőre biztos ledöbben és megijed, de majd hozzászokik.
2012. szept. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Az is lehet, hogy a nyakadba ugrik.

Én lehet, hogy egyik este mire kijön a fürdőből, tennékvégy kiscipőt a párnájára.

2012. szept. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
...tennék egy...
2012. szept. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%

vagy egy cumit - kapsz a dm-ben, rossmannban :)


Majd írd meg, hogy reagált. És sok sikert! :)

28+3hkm

2012. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
majd írd meg hogyan reagált!
2012. szept. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha lesz elég bátorságom elmondani, akkor leírom a reakciót. :) Már pedig egyszer el kell...
2012. szept. 20. 10:16
 9/32 anonim ***** válasza:

Nalunk a parom kifejezetten azt mondta, hogy nem akar gyereket. Es en sem akartam.

Aztan gyanus volt, csinaltam tesztet. Vartam 1 hetet, mert nem mertem elmondani.

Aztan vettem egy uj tesztet, es ugy csinaltam, mintha mit sem tudnek. Megcsinaltam a tesztet. Nem szoltam neki, de ahogy kijottem a WC-rol egybol mondtam neki, hogy terhes vagyok. Nezett ram boci szemekkel. En sirva fakadtam. Erre atolelt es mondta, hogy ne sirj ez nem olyan nagy baj.

Aztan kellett kb 1-2 het, hogy felfogja, feldolgozza, de most a vilag legboldogabb apukaja. Picivel egyutt furodnek minden nap, orakon at nezi, szeretgeti.


Sok szerencset neked! es ird meg mindenkeppen, hogy mit szolt a parod! :-)

2012. szept. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
végül is 9 hónap múlva úgyis megtudja :)
2012. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!