Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy ment a névválasztás?

Nektek hogy ment a névválasztás?

Figyelt kérdés

Van már egy 2 éves kisfiunk. Nagyon nehezen adtunk neki is nevet. Már igencsak a végefele jártam mikor sikerült egy olyan nevet találni ami a férjemnek is és nekem is tetszett. Most várjuk a második babánkat, 19 hetes vagyok, de semmi név ötletünk nincs. Tudom hogy még van időnk, de nem hogy dűlőre jutni nem tudunk, de még ötlet sincsen. Illetve van: ami a férjemnek tetszik az nekem nem, ami nekem tetszik, az neki nem. És ez is csak két név. Az első gyerkőcnél is kinyomtattuk az MTA által elfogadott és anyakönyvezhető nevek listáját hogy hátha találunk, de a rengeteg "egyedi" név között csak elvész az ember!

Ti hogy csináltátok?


2012. szept. 18. 10:15
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát még jó hogy ugyanannyi idő van hátra mint amin túl vagyunk, mert neki egyik név sem tetszik! Nem lesz könnyű menet! :(
2012. szept. 18. 19:54
 12/12 anonim ***** válasza:
Szandra?
2012. szept. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!