Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek hogy tetszik? Vagy...

Nektek hogy tetszik? Vagy melyik tetszik? Névválasztás.

Figyelt kérdés

A nevünk Hunor, és Zalán, a vezetéknév pedig a Kovács.

Tehát:1; Kovács Hunor

2; Kovács Zalán

3; vagy Kovács Hunor Zalán

Kinek mi tetszik, és miért?


2011. nov. 11. 09:54
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%

Zalán és Hunor sem tetszik. együtt meg főleg nem:-((

Áron, Kristóf, Olivér, Barnabás

2011. nov. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik mindkettő bár a Zalán jobban,ha kisfiunk lenne Ő Zalán István lenne de mivel kislány lesz Emese Anna lesz bár a Kincsőn is sokat gondolkoztunk.

Szerintem mindkettőt,és azért mert magyar nevek.

üdv 38hkm

2011. nov. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Kedves első!

A kérdés nem az volt, hogy neked melyik tetszik, hanem hogy ezek a kombinációk közül én melyiket válasszam.

Ha neked speciel nem tetszenek ezek a nevek, az nem baj, csak kérlek a kérdésre válaszolj!

Kedves 2.

Köszönöm a válaszod!

2011. nov. 11. 10:13
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem az első tetszik (Kovács Hunor).Talán mert a Zalán nem áll olyan közel hozzám, de nekem valahogy jobban tetszik a hangzása. A kettő együtt nekem túl hosszúnak tűnik, bár én is 2 keresztnevet szeretnék adni a gyermekünknek.

2011. nov. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én annyira nem ragaszkodom a 2 keresztnévhez, sőt a párom sem.

Szerintem is egy kicsit hosszadalmas így a név.

Csak kíváncsi voltam, kinek mi tetszik, ez is egy opció.

2011. nov. 11. 10:23
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem mindkettő név tetszik, a Hunor talán egy picit jobban.

Én is magyar név párti vagyok, (a gyermekeimnek is magyar neve van), viszont 2 magyar nevet nem adnék, szerintem elrontják egymást. (nem tudom másképpen megfogalmazni, a lényeg, hogy nem illenek össze)

2011. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Kovács Hunor. Nekem a Hunor név mindig is jobban tetszett, mint a Zalán, valószínű, hogy azért, mert a környezetem tele van Zalánokkal.
2011. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Kovács Zalán:))A Hunor igen szép magyar név,de valahogy a Zalánnak jobban cseng a kiejtése:))
2011. nov. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok:)

És annak is nagyon örülök, hogy őszintén kifejtitek a véleményeteket.

Nekem amúgy a Kovács Hunor tetszik jobban.

Akárhányszor látom a kisfiamat uh-n, mindig arra gondolok, hogy : jajj de aranyos ez a Hunor baba!!és nem arra, hogy Zalán baba...

A kérdést egyébként azért tettem fel, mert anyósnak nagyon nem tetszik a Hunor, sőt, azt mondta, hogy nagyon csúnya név, és ki fogják cikizni majd érte a suliban, meg egyénként sem becézhető, és hogy akkor majd ő hogy fogja becézgetni???!!!!!

Nekem ez nagyon rosszul esett, és arra voltam kíváncsi, hogy most én is egy elfogult szülő leszek, aki ezt a nevet aggatja a kisfiára, vagy ez egy szép, és jól csengő név, és anyós mehet a sunyiba??

2011. nov. 11. 10:41
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem sem tetszik egyik sem, de szerintem a másodikat válasszátok!

A két keresztnév nagyon "egykaptafa", szerintem nem szép együtt használni.

A Zalán pedig jobban megy a vezetéknévhez, mint a Hunor.

2011. nov. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!