Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5 hetes terhes vagyok, és...

5 hetes terhes vagyok, és nagyon boldog. Csak azért aggódom, mert alhasi fájdalmaim vannak, és az orvosom azt mondta, hogy 10 terhességből,5 vetéléssel végződik ebben a korai szakaszban. Igaz lehet ez a szám?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 13:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért riogat téged...én 6 hetes pocis vagyok és én riogatás nélkül is rettegek. Nekem is görcsölget a hasam, de a Magne B6 segit (2X1).

Ma voltam uh-n és már 15mm-es a petezsák...nem hüvelyi volt, igy a baba még nem látszódott.

Szerintem lazulj...és csak figyelgessük a változásokat a testünkön. Nagyon izgi.

2008. máj. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez durva, adat. De minek mond ilyet egy kismamának???? Így is aggódunk eleget. Utána meg mondják, hogy legyünk nyugodtak. Hát kösssz igaz? :) Nah de azért tényleg ne is jusson eszedbe hogy lehet baj. De el tudom képzelni, hogy igaz ez az adat. Én is vetéltem, már, és szinte mindenki akivel beszélek, lehet van 2-3 vagy 4 gyereke de volt egy vetélése. Lehet a levegő és felgyorsult élet, egyre több kórokozó meg minden nagyon közre játszik!

Élj egészségesen amennyire tudsz!

Boldog babvárást!

2008. máj. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én sem értem, mire az ijesztgetés, eléggé parázik az ember magától is :-) Én ma vagyok 7 hetes terhes, a dokim elmondta, hogy mit ne csináljak, mire figyeljek, de nem riogatott! Vigyázz magadra, nem lesz baj, pihenj sokat!


Boldog babavárást!

7 hetes kismami

2008. máj. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj!sokkal tobbet artasz az aggodassal!

Hat,az mar igaz,hogy van 1 erdekes dokid!

Nekem is voltak gorcsim,szurt a petefeszkem is,de semmi gond nincs!

Sok sikert es boldog baba varast!


puszi:9hetes +5 napos pocaklakos kismami

2008. máj. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors válaszokat,megnyugtatott!Jó hogy itt vagytok!
2008. máj. 14. 14:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5 hetesen nekem is voltak enyhe minsi szerű görcseim, minden percben azt éreztem, mindjárt megjön, ezért sokáig nem is gondoltam hogy terhes vagyok. Ez a fájdalom kb. 8. hétig tartott. Most meg nő a méh, azért fájogat, húzódik meg szúrkál. Gratulálok! 13 hetes kismama
2008. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én is 5 hetes vagyok és nagyon örülök, de én is aggódós vagyok! Néhe nekem is vannak mensiszerű görcseim, meg milyet kiderült (4 hetesen) azóta egészen tegnapelőttig volt nagyon enyhe barnázásom! Te kívánós vagy már? Én meg azért is aggódom, mert amióta szedem az elevitet nincs hányingerem meg szédülésem (rá van írva, hogy csökkenti a tüneteket), csak a mellbimbóim fájnak, meg a derekam néha! Ma megyek dokihoz, úgy félek!

Na próbálj meg te is nem aggódni, és minden ok lesz!


Boldog kismama időket!

2008. máj. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A mindjárt megjön érzés általában olyan 10 hétig megmarad, ajd visszajön megint a terhesség utolsó 10 hetében. ez teljesen normális, a m éh növekedését jelenti.

A dokid inkább meg kellett volna, hogy nyugtasson, nem ilyeszgessen. Igen, van sok vetélés, de szerintem nem ekkora arányban.

És a tüneted egyáltalán nem erre utal, ne aggódj!!!

:-))

2008. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!