Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt úgy, hogy elege...

Más is volt úgy, hogy elege volt már a terhességből?

Figyelt kérdés

Pl. hogy se aludni, se enni nem tudsz amit akarsz, se rágyújtani, se egy fél este a barátokkal, mert már korán elálmosodsz.

Én annyira türelmetlen vagyok mostmár, persze vannak egyéb gondok, lehet azok miatt is látom borúsabban.

-Nagyon várom már hogy megszülessen a kislányunk!


2010. dec. 22. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
A végefelé mindenki így van már. De higgy nekem: Élvezd ki minden pillanatát, amég ott mocorog bent a kislányotok, mert bulizni, cigizni, enni egész életedben fogsz tudni, de ez a csoda csak 9 hónapig tart! Én is szülés után 2 hónappal bántam, hogy annyira a "pokolba kívántam" már a végefelé a terhességet. Nagyon hiányzik az érzés, és egész életemben talán már csak egyszer érezhetem újra, több gyereket nem nagyon szeretnénk. Persze ettől még teljesen normális az, amit érzel, és hogy várod már a szülést, de azért próbáld megélni ezt a csodát! Boldog babavárást! :) 9 hónapos kislány anyukája
2010. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

Amiket irtál azok közül az zavart a legjobban hogy a barátokkal nem tudtam elég időt tölteni mert kilencnél tovább képtelen voltam fennmaradni.


Pedig olyan jó...

KITARTÁS!!!

2010. dec. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
Nekem az alvás a legnagyobb probléma, meg a hátfájás. A többi nem zavarna már, volt időm kibulizni magam. A cigi meg már csak kicsit hiányzik. 35 hetes
2010. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

De jó, hogy írtatok! Más is volt ezzel így?

Én most 28 hetes vagyok, és eddig semmi ilyet nem tapasztaltam, nem is értem mi van veled, lehet az hogy pár hete sokkal erősebben rúg a pici és emiatt alig tudok aludni.

2010. dec. 22. 09:47
 5/16 anonim ***** válasza:

Nekem nem hiányzik se a cigi, se a bulik. Nem tervezett baba volt, még csak beszélgettünk róla, hogy mikor akarjuk majd, de végülis nem jött sokkal hamarabb a tervezettnél, 4 hónappal hamarabb estem teherbe. Engem csak az állandó menstruációs görcsökhöz hasonló görcsök aggasztanak. Már unom és még csak a 6. hétben vagyok.

További kitartást mindenkinek.

2010. dec. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

A görcsökre nekem a Magne b6-ot adták, és nekem be is vált!

Eleinte folyton görcsöltem és tök jól használt!

Hú, még csak 6. hét, akkor egy szavam sem lehet :D

Minden jót nektek!

2010. dec. 22. 10:24
 7/16 anonim ***** válasza:

Én azért utálok terhes lenni, mert:

12. héten: cisztás méhlepény,

17. héten: iszonyatos afp, magzatvízvétel, aggódás

25. héten: kinyílt a méhszájam, e.colit nem tudják kiírtani belőlem, akármikor koraszülés lehet.

Na én ezekért utálom a terhességet. 2. baba.

Félek, hogy elveszítem a babámat, alig várom, hogy elérjük a 36. hetet legalább.

Bízom, hogy egészséges legyen a kisbabám és nagyon félek.

Tiszta idegbaj a terhességem:((((

2010. dec. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kétszer voltam terhes, egyszer sem szerettem ezt az állapotot, pedig nem volt semmi rossz tünetem. Egyszerűen a nagy has nem nekem való.

Azt szoktam mondani, inkább szülök százszor, csak terhesnek ne kelljen lennem.

2010. dec. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Na ez egy jó kérdés, én is majdnem feltettem egyik nap...

Én igenis szívem szerint még ma megszülnék, mert már nem bírom. :( 36. hétben vagyok ikrekkel.

Engem nem érdekelnek a "világi lemondások", de a testi gondokkal már tele a bugyrom, pedig nekem híresen nagy a fájdalomküszöböm. Több mint 20 kg van rajtam,ennek jó része víz, nehezen mozgok, az éjszakákról jobb nem is beszélni. De a legrosszabb a folytonos aggodalom, lesni, hogy toxémiás vagyok-e, miért nem megy le a vérnyomásom (ma pl. nem ment 150 alá), meg hogy a terhességi viszketésem, ami valami pokolbélien kínoz, az nem lesz-e súlyosabb (dokim szerint sok cucc felhalmozódott a véremben és attól van,hát baromi jó),stb. Ja és hát a súly... a babáim együtt már 5 kilósak, plusz méhlepény, két buroknyi magzatvíz, stb, a térdem kivan.

Irigylem az első válaszolót, hogy visszakívánja az áldott állapotát, elhiszem hogy van ilyen is, úgymond problémamentes, csodás terhesség.

Huh,de jót panaszkodtam! :D

Sok erőt mindenkinek!

2010. dec. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Ikres kismaminak üzenem:


Természetesen nekem sem a problémák hiányoznak, hiszen a testi "kínok" az egy gyermekes terhesség alatt is megvannak. Nekem is fájt a lábam, a medencém, a hasam hatalmas volt, alig tudtam aludni, pisilni percenként kellett, szóval ezek a gondok mindenkinél megvannak. Én arra a csodára gondoltam, hogy egy ember, a saját gyermeked fejlődik benned. Na ezt az érzést nem lehet soha többet átélni, ezért kell kiélvezni a terhességet. A plusz súly és társai a terhesség terhes része, ezt mindenki átéli....


Boldog babavárást, és kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

2010. dec. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!