Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is volt úgy, hogy elege...

Más is volt úgy, hogy elege volt már a terhességből?

Figyelt kérdés

Pl. hogy se aludni, se enni nem tudsz amit akarsz, se rágyújtani, se egy fél este a barátokkal, mert már korán elálmosodsz.

Én annyira türelmetlen vagyok mostmár, persze vannak egyéb gondok, lehet azok miatt is látom borúsabban.

-Nagyon várom már hogy megszülessen a kislányunk!


2010. dec. 22. 09:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elsőnek/utolsónak:


Minden terhesség más, kizárt, hogy a mamik ugyanazt élik meg. Az ember lánya boldogan várja a babáját, imádja a mocorgását, DE még boldogabb lenne pl. magas vérnyomás, fejfájás, kórházi kezelés, aranyér, cukorbetegség, HELLP-szindróma, terhességi kolesztázis, stb. nélkül...


A súly sem egyforma, amit cipelünk...

És egy problémás terhességet bizony megmérgez a félelem, hogy minden rendben lesz-e. Ha valakinek mindig mosolyogva és biztatóan válaszol az orvosa, mert "csak" normális tünetei vannak, az egy áldásos dolog amit értékelni kell, de sajnos nem mindenki van így.

2010. dec. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ó, ne is mondd...32 hetes vagyok, feszül a hasam, a gyomorsavam a torkomat égeti non-stop, aludni alig tudok, már sehogysem jó, visszajött a hányinger, de nagyon durván és állandóan, 10 percenként járok pisilni, akárhova megyek, rohangálok WC-re, és nagyon, de nagyon fáj a szeméremcsontom, a hátamról meg már nem is ejtek szót... Nekem streptococcusom volt kétszer is, ezért már garantált a vajúdásnál az infúzió. :(
2010. dec. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hú, a végefelé már én is nagyon utáltam, és alig vártam, hogy kibújjon a kisfiam! Több mint 20 kilot híztam, már az is nehezemre esett, hogy a sarki boltba kmenjek, de azt hiszem, az éjszakák voltak a legrosszabbak, ha épp sikerült olyan pozíciót találni, ami kényemes, akkor azért kellett felkelnem, mert pisilni kellett! De hidd el, megéri, még 100szor végigcsinálnám, ha kellene, ezt te is így fogod gondolni! Addig is kitartás, és sok egészséget, boldogságot!
2010. dec. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Tóth Bernadett2 ***** válasza:
De azért jó kicsit panaszkodni! :) a 35 hetes
2010. dec. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Igen:) Nekem is találtak valami baktériumot, most antibiotikumot szedek, ráadásul minden mostanra romlott el, autó,mikró,turmixgép és az ágyunk is, szóval ennél csak jobb lehet :D

Már kezdtem aggódni, hogy én állok rosszul ehhez az egészhez:)

Boldog Ünnepeket mindenkinek!

2010. dec. 22. 15:46
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát...ha majd megszületik a babád, akkor is sok mindenben leszel korlátozva...legalábbis én úgy érzem terhesség alatt több dolgot megehettem, mint most szoptatás alatt, és több helyre járkálhattam... barátokkal ha találkozok is, akkor is max. ők jönnek egy keveset, én nem megyek el itthonról sűrűn, hiszen most még szopi alatt hozzám van kötve a baba...

S hát igen, ez a csoda csak 9 hónapig tart.

2010. dec. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!