Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezte már úgy valaki h elege...

Érezte már úgy valaki h elege van az egész terhességből? Ma voltunk kórházban, és le se sz. rtak. Rengeteget kellett várni (a nem kevés pénzt) fizetett, fogadott orvosomra.

Figyelt kérdés
Ránézett a CTGre, azt mondta jó, kérdezte van-e vmi gond és elküldött a francba. Semmi vizsgálat, hogy áll a méhszáj,ilyesmi. Szerintetek ez normális, vagy én vagyok túlérzékeny?
2009. márc. 31. 11:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
jo orvost választottál? az enyém még azt is megcsinálta hogy leszedett az mst-röl csak azért hogy meg tudjon vizsgálni mig van aszisztens
2009. márc. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a dokiddal van a gond mi időponra járunk az én dokimhoz bár azért mi is várunk mindíg mert el szokott csúszni az idővel, de engem mindíg tetőtől talpig megvizsgál, van e panaszom, nézi a hüvelyem, a méhszájat, Uh-t csinál amire a férjemet is behívja, legalább 40-45 percet mindíg benn vagyok,

lehet dokit lellene váltanod,

Boldog babavárást,

21 hetes kismama:)

2009. márc. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hát...igaziból velem is ez volt, de ez természetes, a ctg(nst) görbe mindent megmutat.Mondjuk nekem a nővérkék néztek vérnyomást és fehérjét a vizeletben.Az utolsó időszakban csak elvétve nézett méhszájat.Indokolatlanul nem akarta bolygatni.Meg tudta, hogy egyébként is útálom.De amikor gyanús volt a görbe(rendszeres erős összehúzódások három percenként), akkor soron kívül megvizsgált és láttam rajta, hogy komolyan aggódik...
2009. márc. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Én is szoktam érezni hasonlót...:(

A magándoki kedvesen adta elő ugyanazt, amit leírtál. Voltam sima rendelésen is (más város, más doki). Hosszú várakozási idő, rövid vizsgálat (az uh közben az asszisztensnek kellett bediktálnom az adataimat, alig tudtam a képernyőre figyelni) és semmi reakció.

Nem bántam volna, ha megnyugtatásképpen legalább annyit mond, minden ok. Vizsgálat után elrohant, az asszisztensnőt kérdeztem, hogy szerinte ezek az eredmények rendben vannak-e, ő azt mondta, persze, de nem vagyok biztos abban, hogy nem csak azért mondta-e, hogy mihamarabb lerázhasson. Most kénytelen vagyok magam nyomozni, hogy minden rendben van-e...

Nem várok el "királyi bánásmódot", de az biztos, hogy semmibe se kerülne, kicsit kedvesebbnek és figyelmesebbnek lenni...

2009. márc. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Orvost váltani??? A 36. hétben vagyok.
2009. márc. 31. 11:37
 6/16 anonim ***** válasza:
Lehet a dokiddal van gond!! Nem? Az én dokimra még 10 percnél többet nem vártam!! Igaz nem cseveg velem órákat, amit akarok elmindom, meg ő is, és ennyi.
2009. márc. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Magánorvos, végig hozzá jártam kizárólag a magánrendelőjébe, havi 8000 Ft-ért. Én sem várok királyi bánásmódot, csak ma mégis úgy érzetem, h betelt a pohár. Szerencsétlen hülyének éreztem magam és nagyon kiszolgáltatottnak. Nem érzem biztonságban se magamat, se a Babámat. És aggódom
2009. márc. 31. 11:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Ismerős! Én majdnem dokit váltottam most, csakhát 1 héttel a kíírt időpont előtt nem mertem ezt se megkockáztatni. Lehet, a 36. héten még megteszem, csak mivel panaszmentes terhességem volt végig, odáig ez nem nagyon jött elő hogy ennyire lazára veszi a dolgokat. 3-szor rendelt úgy be hogy aztán rám se nézett ( vagy ott se volt vagy el kellett rohannia ( és nem műteni! ) ) Ráadásul ok. hogy ez egyéni probléma, de rohadtul nincs közel se a magán se a korház, és a 39. hétben bár teljesen jól vagyunk, mégsem utazgat szívesen az ember órákat. Végül másfél hónap után szánt Ránk kb. 5 percet. Végre megnézte a méhszájat is így kb. másfél hónap után, uh-os papírt, vérvétel leletet meg se nézte, az NST-re vetett egy(!) pillantást amikor aláírta, de annyit se mondott hogy semmit, pedig elég magas volt a kis szívveréses görbe. Most már azért nem akarok ugrálni össze-vissza, szóval maradok, és remélem hogy inkább természetes szülés lesz, ahol a szülésznőnek nagyobb szerep jut, és nem császár ( bár elég nagy Babóka ) Azon "poénkodunk" a férjemmel hogy bent lesz e egyáltalán a dokim, vagy nem fog épp ráérni szokás szerint. És ez azért így első szülésnél elég gáz szerintem... Elég ideges is vagyok mostanában, és gondolom ez a bizalmatlanság is rátett egy lapáttal. Ettől függetlenül remélem minden rendben lesz, és Nektek is, Magunknak is minden jót kívánok, egészséges szép Babácskát, és olyan szülést, ahol nem is kell nagyon az orvosra támaszkodni, mert jól megy minden nélküle is :)
2009. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
12:20-s Köszi a biztatást, aranyos vagy:) Jó tudni - ne érts félre- nem rosszszándékból - h más is jár hasonló cipőben.Nekem nem volt problémamentes a terhességem, de a doki elmismásolta...Pedig soxor voltam nála a magánrendelőjében, de csak annyi volt,h megnézte a méhszájat és megkérdezte hogy vagyok.Ha mondtam vmit h nem jó, vagy véreredményem volt rossz, táppénzre vett és ennyi.Egyetlenegyszer sem mért vérnyomást pl,Amúgy kedves,meg aranyos volt,persze gondolom csak a pénzemért:( Ja és nem adott mobilszámot se, amin el tudom érni, ha esetleg beindul a szülés, legalább akkor... Persze ő megmagyarázta h ez normális. Igy aztán ma azt se tudtuk, egyáltalán bent van-e a kórházba a doktorúr, vagy feleslegesen várunk órák óta... Az egyik nővér azt mondta, ma még nem is látta, a másik, meg hogy szól neki, aztán elment kávézni és két zsömlével meg kefirrel tért vissza. Megreggelizett, aztán nagy nehezen felhivta és fél óra múlva már itt is volt a doki... Nektek adott a nőgyógyász mobilszámot a terhesség végén?
2009. márc. 31. 13:05
 10/16 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Nekünk ugyan adott mobilszámot, de pl. a mult héten volt az hogy végül berendelt szombatra, hogy na mostmár tényleg nézünk méhszájat végre, de kérte hogy pénteken még egyeztessünk. Hát gondolhatod... péntek egész nap, és szombat de. is ki volt kapcsolva a telefonja. A korházban meg az ellentétes infók hog bent van e egyáltalán. Végül bementünk,de vagy egy órán át nem kavarodott elő. Na akkor voltunk úgy a férjemmel, hogy ha 10 percen belül nem jön elp, akkor váltunk. Végül megjelent, és lerendezett 5 perc alatt kb. Végre megnézte a méhszájat is. Mondjuk arra hogy folyás és kicsit kezd viszketni is, nem értem miért nem vett le kenetet, de ok. ő az orvos, remélem tudja mit csinál!!! Hát ez van. Állítólag a korházból el tudják majd érni ha tényleg szükség lesz rá... hát remélem hogy így is lesz...


Továbbra is minden jót kívánok Nektek is!! :)

2009. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!