Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezte már úgy valaki h elege...

Érezte már úgy valaki h elege van az egész terhességből? Ma voltunk kórházban, és le se sz. rtak. Rengeteget kellett várni (a nem kevés pénzt) fizetett, fogadott orvosomra.

Figyelt kérdés
Ránézett a CTGre, azt mondta jó, kérdezte van-e vmi gond és elküldött a francba. Semmi vizsgálat, hogy áll a méhszáj,ilyesmi. Szerintetek ez normális, vagy én vagyok túlérzékeny?
2009. márc. 31. 11:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Amúgy nem tudom mi van azokkal akiknek nincs is fogadott dokijuk, ha velünk is így bánnak... És tényleg nem is a pénzről van itt szó elsősorban...
2009. márc. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Szerintem egy orvos - főleg nőgyógyász - soha nem lehet(ne) kikapcsolva, hisz bármikor elérhetőnek kell kéne lennie. Mellesleg nem kevés pénzt kap azért, h elérhető legyen.Bár az már régen rossz, ha csak a pénzért elérhető... Mi is úgy voltunk mára kórházban,h ha 10 percen belül nem jön,akkor elmegyünk. Dehát a CTGt meg alá kell iratni. A folyással nem foglalkozott nálam sem, pedig most is van. Irt antibiotikumot, de arra kérdésre,h most kezdjem el használni vagy sem, kitérő választ adott, döntsem el én.? Most mit csináljak? Mivel okozok kisebb kárt, ha 10 napig használom, esetleg kinyilik a méhszáj vagy ha igy marad?? Egyszer már végigcsináltam egy kúrát, 1 hétig jó volt, aztán visszajött..Ha igy csinálja továbbra is, nem fog érdekelni, megszülök annál,aki épp benntlesz. Mert nem bizom benne. Neki meg kiesik egy csomó pénz,amit a szülésért kér. De borzasztó, h úgy érzem, senkire nem számithatok és itt állok 1 hónappal a szülés előtt!!! Amúgy kisfiút vagy kislányt vársz? Minden jót Nektek, és bizom benne, h a végén majd jól alalkulnak a dolgok Nálatok is! :)
2009. márc. 31. 16:32
 13/16 anonim ***** válasza:
És mit szóljon az akinek nincs pénze fogadott dokira? Ha téged le se szarnak pedig fiztesz, akkor mit mondjon az aki sima rendelésre megy? Rám például minden alkalommal 1 percet szánnak havonta. Nem is beszélve arról, hogy minimum 2 órát várnom kell.
2009. márc. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
17:53-as: Sajnos én sem vagyok milliomos, én is el tudnám költeni másra is a havi 8000 Ft-ot. De a Babám érdekében már előre takarékoskodtam, mert most az Ő érdeke a legfontosabb. Felháboritó ami ma az egészségügyben van. Pénz nélkül is tisztességesen el kellene mindenkit látni!!!
2009. márc. 31. 19:03
 15/16 A kérdező kommentje:
Amúgy köszi, ez igazán vigasztaló volt. Mindjárt jobb kedvem lett. :(
2009. márc. 31. 19:05
 16/16 anonim ***** válasza:

A 12.20-as vagyok megint. Hát tényleg szörnyű ahogy mennek a dolgok ezen a téren. Én is azt hittem hogy csak én húztam "jól" bele, de látom ez szinte általános... Kíváncsi leszek holnap mennyit kell majd várnom, és hogy megvizsgál e a doki... de egyenlőre már annak örülök hogy felvette egyáltalán a telefonját és leegyeztettük hogy akkor holnap megyek. Itt tartunk...

A lényeg hogy minden rendben legyen a szülés körül is, Babókával minden rendben legyen és pár napon belül a karomban tarthassam már a Drágát :):) :)

Minden jót, kevés idegeskedést a hülye dokik miatt, könnyű szülést és majd nagyon sok boldogságot Nektek is!

2009. ápr. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!