Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan dekoráljátok majd a...

Hogyan dekoráljátok majd a babaszobát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 10:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia, most lesz egy éves a lányom. Most fogunk nála festeni (bababarát festékkel), a dekoráció pedig a következő lesz:


[link]


Remélem meg tudom én is szépen csinálni. Az első évében még nem töltött sok időt a szobájában, csak amikor aludt, így addig nem dekoráltam. Neked milyen terveid vannak a babaszobátokkal?

2009. júl. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én itthon voltam végig táppénzen.Vettem mindig egy-egy puzzlet,amin babák vannak.Mire kiraktam,felraktam a falra,el is szaladt az idő.Most,mire kész van,már 39 hetesek vagyunk. :-)
2009. júl. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én még egyelőre ötleteket gyűjtök csak. :) Mindenképpen valami vidám, színes dologra gondoltam. Nekünk kisfiúnk lesz, szóval elsősorban fiús dekorok érdekelnének, de persze a lányosokból is lehet jó ötleteket meríteni.
2009. júl. 28. 11:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Én dekorációs festést festetek rá.. Nem vagyok burzsuj, nem is olyan drága, mint gondoltam. Szomszédom csináltatta, nála láttam, ő mondta, mennyibe kerül, én is kértem ajánlatot, meg is kaptam, hétvégén jönnek festeni. 25 ezer forint lesz összesen, és baromi szép lesz (remélem).
2009. júl. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Ez nagyon kedvező ár, már nézegettem én is az ilyesmit, de nekem a legutolsó cég 25e/nm-es árat mondott, az azért horror! Megkérdezhetem hogy te hol és kivel csináltatod?
2009. júl. 28. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:

babaszoba.kalcsics.hu


4-5 ezer forint négyzetmétere....


vannak fent referenciák, és láttam élőben is, rohadt szép.


két képzőművész srác csinálja...

2009. júl. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Én nem dekoráltam a falat micimackós meg hasonló matricákkal és habszivacsokkal. Az már olyan elcsépelt. Beírtam a google-ba, hogy "babyrooms" és a képek alapján egy nagyon egyedi szolíd de mutatós babaszobát csináltam. Sima festett krémszínű fal (semmi dekorcsík meg gagyi matricák), antik pácolt fabútor (egy hármas szekrény és egy komód) kiságy, gyönyörű rózsaszín virágmintás szőnyeg, a komód felett a falon egy zsebes tároló és minden kiegészítő macis (plüss mérőléc, fakeretes kép). A csillár pedig nem babás hanem egy klasszikus antik hatású többágú csillár de igazi gyerekszobába való, máshova el sem tudnám képzelni. Egyszóval design-os, egyedi, gyönyörű. És el sem hinnéd hogy nem volt drágább mint az "ugyanarra a kaptafára készült" babaszobák.
2009. dec. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja és van egy fotel is ami szintén babaszobába való. Ugy tennék fel képet de nem tom,hogy kell.
2009. dec. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%

Ezekre hasonlít a legjobban:

[link]

2009. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!