Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Július végén szülő kismamik:...

Július végén szülő kismamik: Mikor kezdtek el vásárolni, és mikor készítitek el teljesen a babaruhákat, a babaszobát stb? 21+5 hetes km

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 19:27
 1/10 anonim ***** válasza:

En julius kozepen szulok, de mar sok mindent megvettunk. Nalunk bonyolult, mert en Angliaban elek, de Magyarorszagon szulok, es amikor 2,5 honapos lesz a pici akkor jovok vissza. Apa marad itt, de szules utan o is otthon lesz egy honapot velunk.


Kisruhakbol minden megvan, babakocsi is, sok sok aprosag is, ami kell majd az a matrac a kisagyba, babaagynemu, kiskad, de mar szerintem ezek is nagyjabol meg lennenek, csak ezeket otthon veszem meg, mikor hazamentem.

2011. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Augusztus 3-ra vagyok kiírva. Nekem már van egy kisfiam, a legtöbb dolog megvan, de most valószínűleg kislányt várok, ráadásul a fiam téli, így ruhákból kell újakat vennem. Áprilisban lesz bababörze itt Pécsett, ott megveszem a ruhácskák nagy részét. Babakocsit is nézegetek már a vaterán, a régi is szuper, de úgy vennék ennek a babának is valamit.

Mosni, vasalni majd a 36. hét körül fogok.

20+3 km

2011. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Július 25-re vagyok kiírva. A babaszoba jelenleg gardróbszobaként funkcionál, ezért nemigen tudunk még pakolászni. Ugyan a kiságy már bent áll, a pelenkázókomód a garázsban van, mert nincs helye, a szoptatósfotel a nappaliban ;) Még ki kell festeni, a színről fogalmunk sincs még, babaruhából van pár kis méretű, semmi más. Én nem stresszem magam, a legfontosabbak megvannak, pelenka kell még és sok-sok szeretet ;) A többi úgyis meglesz apránként...
2011. márc. 19. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is július 25-re vagyok kiírva megvettük már a babakocsit,kiságyat,pelenkázót,ruhákat kaptunk.Májusban szeretnénk elkészíteni a babaszobát és a ruhákat ha ne adj isten koraszülött lenne akkorra minden a helyén legyen.Az ilyen apróságokat mint ágynemű ,pelenka, takaró,matrac stb. áprilisba fogjuk szerintem megvenni vagy május elején.Nektek kedves kérdező,mi van már meg?

21 hetes kismami

2011. márc. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi július végére vagyunk kiírva és van vagy három kis ruhánk. Még rengeteg időnk van érzés szerint.

ezek szerint ez gáz?

2011. márc. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Mi augusztus 9-re vagyunk kiírva és még semmit nem vettünk. Első babánk lesz, szerintem még ráér a vásárlás, kb. május-júniusra tervezzük.


19+4 khm

2011. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Július 26-ra várjuk a picit, vettünk babakocsit, pár kisruhát, ennyi. Majd szép lassan a többit is beszerezzük.
2011. márc. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Juli 14-re jelezte magat a masodik baba. En is ugy vagyok mint az egyik valaszolo, jo es draga babakocsiaji vannak a fiacskamnak is, de uuugy vettem volna az "ujnak" is valamit, igy a nagy terepbabakocsit eladtam, es vettem egy masik nagy terepet :-)))(maxi cosi mura-t, most a nagylegeny hasznalja, es mondja, hogy teccik) Valoszinu kislany lesz, ha biztosra tudjuk veszek ruhakat is, de azokat a fiamnak is hasznaltan vettem, kicsi babakent parszor volt rajta, ahogy az elozo gazdajan is, ujnak neztek ki. Megnezem azokbol egy leanyka miket tud hasznalni. Kisagy kell majd meg egy, es meg egy szekreny.

Egyebkent babakocsi-manias vagyok, az elozonel mar 3 honapos terhesen megvettem. Most nem stresszelek annyira semmivel, van meg idom. S ha valami hianyzik, raerek utana is megvenni.

2011. márc. 19. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én július 28-ra vagyok kiírva, de még nem nagyon vettem neki semmit, nem is nagyon férne hová, pláne, hogy most miatta fel akarjuk újítani a ház egy részét, szóval lesz egy kis felfordulás.. :-) Lány lesz, szerencsém van, mert az idősebb bátyáméknál tavaly májusban született szintén lány, és a ruhával nem lesz gond, a többit meg vaterázom... :-)

2011. márc. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nagyon jó olvasni azoktól, akik kb. egy idős terhesek, mint én.

Mi elmentünk a 15-i ünnep környékén bevásárolni, és a család letolt, hogy korai. De én azért akartam, mert míg kisebb a hasam, és most nem is kell olyan gyakran pisilnem, és a teher sem olyan nehéz még :) sokkal jobb volt boltról boltra járni, és nézelődni. És mivel még így is marad időnk, amit nem vettünk még meg, azzal sem lesz gond. Amúgy a babaszoba üresen állt nálunk eddig, ugyhogy most csak bepakolunk mindent oda, mert van hely. Aztán szépen lassan minden a helyére kerül. A ruhácskákat én is kaptam is (tesóméknál fiúk vannak) , meg használtan vettem néhány csajos darabot, mert lánynak mutatkozik. Azokat mosni vasalni, készre készíteni sztem 30-35 hét körül fogom. Meg akkor már készre készítem a szobát. Azt mondhatom, hogy már csak apróságok hiányoznak, a többit beszereztük. Kivéve a kiságy, mert azt kapjuk és még nem hozták el a rokonok :). Engem esténként kifejezetten leköt azzal foglalkozni, hogy mi hiányzik még a szobából. Na meg sokmindent szeretnél még szülésig csinálni a házban, amit évente 1-2x szoktam csak pl. takarításban:).

Mindenkinek jó készülődést és boldog babavárást!

2011. márc. 20. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!