Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorbetegség...

Terhességi cukorbetegség megismétlődik?

Figyelt kérdés
Ha terhességi cukorbetegségem lett, akkor a következő terhességnél is az lesz?
2012. aug. 29. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
99% hogy igen.
2012. aug. 29. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Ez nem jó hír. :(

2012. aug. 29. 09:11
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia50-50%. Nekem elso terhessegnel volt ra 20honapra a masodiknal nem jott elo. Egyaltalan nem torvenyszeru hogy ujra elo fog jonni.
2012. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jajj de jó lenne!

Köszi, akkor van remény! :)

2012. aug. 29. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első terhességemnél cukros voltam, nem volt olyan magas a cukrom, 7,9 volt a legmagasabb értékem, a második terhességem alatt nem voltam cukros, most a harmadiknál, eddig még minden cukoreredményem jó volt.


21 hkm

2012. aug. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is! :)
2012. aug. 29. 09:37
 7/11 anonim ***** válasza:

Akkor bocs, nem akartalak félre vezetni az tuti! Én így tudtam, és nálam is igaz volt a tendencia:

első babánál semmi, másodiknál magasabb érték, de nem túl magas, harmadiknál már számolós diéta kellett. És úgy tudom, az életkor előre haladta is hajlamosít rá, és nyilvánvaló, hogy az embere egy későbbi gyereknél csak "öregebb" lehet valamivel.

No de örülök, hogy vannak ellenpéldák, kedves Kérdező, Neked is ezt kívánom!

első

2012. aug. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Semmi baj, nyílván mindenki a saját tapasztalatát írja!

Köszönöm még egyszer kedves első! :)

2012. aug. 29. 10:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Az elsőnél volt magasabb a cukrom 9,2 az éhgyomri.Azt egyszer mérték,de diétázni kellett.A többi értékem 4,4 meg ilyenek.A másodiknál végig 3,4 meg 4,5 volt a cukrom.Nem biztos,hogy ismétlődik.Az sem igaz,hogy akinél terhesen van cukor,annál biztos kijön idős korára.Stressz is fölnyomhatja.
2012. szept. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja és amikor az első megszületett rá 4 évre lettem terhes a másodikkal amit úgy terveztem.Terhesség előtt 7 hónappal kezdtem diétázni.Napi 3 zsemlét ettem vagy rozsos kenyeret a megf.arányba.Az ebédet nem mértem.Tésztát keveset ettem.Csokoládét csak ritkán ettem.Lehet ha nem diétázok akkor sem jön ki.
2012. szept. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!