Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elvileg ma vagyok 5 hetes terhes, szerdán megyek dokihoz megnézetni magam, hogy valóban így van-e. A helyzet az, hogy külföldön dolgozom és hétvégén (18-án) jár le a munkavállalói engedélyem, viszont nagyon veszélyes helyen dolgozom(mzg-ban: emelgetni kell, kén van a levegőben, meleg van-> mivel üvegház). A babó miatt nem igen akarok kockáztatni, mert nem tudom miért de egy pár napja esténként mikor "oda"törlök olyan barnás-véres van a folyásomban. Remélem ez nem gond! Nagyon félek! Mivel külföldről szeretném kapni a tp-t és a gyes-t, ezért ha 18 előtt jelenteném be, hogy terhes vagyok szerintetek hogy viszonyulna a főnököm? (Egyébként meg vannak elégedve a munkámmal.) Szerintetek kijelentene? Vagy? Mit tennétek? Írjatok légyszi minél többen!


Köszi előre is!


2008. máj. 12. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem gyere el mindenképp.gondolj arra a kis életre aki benned van. és erőt fog adni abban is hogy megmonda fönöködnek.
2008. máj. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha fontos a pici akkor ne dolgozz.Túl veszélyes lenne szerintem.Amugy én úgy tudom hogy amint meg van a terhes kiskönyved és igazolni tudod hogy babát vársz nem rughatnak ki mindegy hányadik hétben jársz.
2008. máj. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hogy külföldön mi a törvény, és a szokás, fogalmam sincs, tehát érdemleges választ nem tudok adni.

ezt valami hivatalos szervnél kellene megkérdezned...

Magyarországon ugye ha már van kiskönyved, akkor nem rughat ki, de ki tudja, ott mi hogy van...

És az is biztos, hogy a barnás-véres folyás nem túl jó jel, bár előfordul, hogy mensi idejében van iylen, minden probléma nélkül, de gondolom nem akarod elveszteni a kicsit, akkor meg jó lenne minél előbb eljönni onnan. Táppénz esetleg addig is?...

2008. máj. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!