Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A párom elkapott valami vírust, ami hasmenéssel és hányással jár, bár eddig hányni nem hányt. Félek, hogy én is elkaptam, bár ez úgyis a napokban fog kiderülni. Most vagyok 26 hetes, és sok rémtörténetet hallottam az ilyen vírusokkal kapcsolatban. Kárt tehet a babámban egy ilyen jellegű vírus? Nagyon félek, hogy valami baj lehet. Volt már más is ilyen szituban, hogy terhesen összeszedett vmi vírust? Milyen kockázata lehet ennek?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. aug. 23. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:
A babának nem lesz semmi baja, csak figyelj a folyadékpótlásra (sok hányás v hasmenés esetén).
2012. aug. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, a babának kutya baja nem lesz, csak Neked rossz.

2 dologra kell figyelni:

-nehogy kiszáradj (mint már írták)

-ha lázad lenne, az nem lehet tartósan 38 fölött, tehát ha felszökne, akkor csillapítani kell


Ha ezek egyikét is nem tudod uralni, akkor ügyelet, egyébként sok pihenés.

És talán nem is kaptad el, ha tehetitek aludjatok külön szobában pár napig, mert nem tudni, meddig fertőz.

2012. aug. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok és mára lettem jobban 2 nap hasmenés...de úgy tűnik túl vagyok rajta. Ha elkapod igyál sokat és a dokim azt mondta a reasec mehet nyugodtan. Semmi gond nem lesz.
2012. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!