Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » El volt kötve 4 éve és most...

El volt kötve 4 éve és most teherbe esett. És az a kérdésem maradjunk e ennél az orvosnál? Vagy mit lehet ilyenkor tenni hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, művi meddővé tétel után is esnek néha teherbe, bár ritkán. Az orvos erről nem tehet. Vagy megtartjátok, vagy nem, nyilván ez a két lehetőség van.
2012. febr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor kórházban voltam egy nő mellettem szintén elkötés után lett terhes, de neki nem volt szerencséje, mert méhen kívüli volt. örüljetek, hogy nincs ilyen gond, és erről tényleg nem az orvos tehet, sajnos van ilyen, bár elég ritka.
2012. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm 3 lány után köttette el magát, azóta megszülte a negyediket is. Megmutatták a papíron, hogy 90% az esélye annak, hogy nem eshet teherbe. A doki nem hibás, ha bíztatok benne, maradjatok nála, ő már ismer titeket.
2012. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát remélem,hogy tényleg ritka.Decemberbe szültem a 4.-et és én is elköttetem magam.
2012. márc. 2. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!