Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mire számíthatok anyagilag?...

Mire számíthatok anyagilag? Babát várok (kb. pár hete), de még orvosnál nem voltam. Ausztriában dolgozok 10 hónapja. Ha valaki jártas ilyen dolgokban, segítsen! Kíváncsi vagyok! Neten kerestem, de nem találtam konkrét infót!

Figyelt kérdés
2012. jan. 10. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
kint is laksz,vagy kijársz?
2012. jan. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon mindent megtalálsz: www.igr.at

A kezdőlapon válszthatod, hogy magyarul vagy németül szeretnéd olvasni, szóval itt minden érthetöen, magyarul le van írva.

2012. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ausztriában dolgoztam a terhességem előtt!Ha van munkavállalásid meg ott van fizetve a a betegbiztosításod ha a doki kiír akkor kapod a táppénzt!Engem 8.héttől kiírtak mert volt egy vetélésem így veszélyeztetett lettem.Nekem szabad munkavállalásim van meg állandó lakcímem kint így onnan kapom majd a gyest is.
2012. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van bejelentett lakcímem is,igaz nem élünk életvitelszerűen ausztriában(csak a munkanapokon tartózkodunk itt).Elég ha magyar orvoshoz megyek vagy kint is szükséges? Mikor jelentsem be a munkahelyemen?
2012. jan. 11. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!