Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » S. O. S. Mit lehet ilyenkor...

S. O. S. Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

A múlt héten derült ki, hogy babát várok, aminek nagyon örülünk! Az a baj történt velem, hogy mára belázasodtam, érzem a vesémet, ráz a hideg, szomjúság érzetem van, sűrűn járok pisilni. Nagyon félek, hogy valami baja esik a babának. 37,7 fokos lázat mértem. Mit lehet erre bevenni? Volt már valakinek hasonló? Elvetélhetek?

Ma 4re megyek orvoshoz, csak szeretném tudni, hogy más ilyen helyzetben mihez folyamodik, vagy folyamodott?


2012. márc. 27. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
A lázra vehetsz be panadolt, vagy rubophent, de ha a veséd fáj, akkor azt mindenképp említsd meg, mert magam a gyulladás az nem túl jó. Ne aggódj, nem lesz semmi baj, az orvos tudja, hogy ilyenkor mit szedhetsz és rendbejössz gyorsan. Szorítok neked!
2012. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vehetsz be Panadolt, de csak a kéket! Vesédet védd, és mond el a dokinak, mert az nem vicc, a sűrű pisilés lehet a terhességtől is, nem biztos hogy megfázás vagy vesegond. Én 5 percenként jártam pár napig az elején. Hány hetes vagy?
2012. márc. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A lázat mindenképp csillapítsd, mert az okozhat gondot ha nagyon felmegy (38 fölé, huzamosabb ideig). Egyébként pihenj addig is amíg orvoshoz kerülsz és igyál sokat!

Gyógyulást!

(Nekem 10 hét körül volt egy virózisom, egy hétig ágybatett, de a baba jól van, megmaradt, úgyhogy ne aggódj, minden rendben lesz)

36 hkm.

2012. márc. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, szombaton leszek 6 hetes, és dokihoz is csak péntekre van időpontom, azt sem tudom, hogy fogja-e már látni. Nézelődtem a neten és azt írta, hogy Aspirint és Algopirint lehet bevenni, de ezeket nem merem. Most a bokámra tekertem egy hideg vizes törölközőt, és várok hogy 4 óra legyen. Nagyon remélem hogy nem lesz baja a bébinek.

Szorítsatok... :)

2012. márc. 27. 14:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az orvos Ospent irt és lázra Aspirint. Ne aggódj, én sem vetéltem el.
2012. márc. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!