Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ilyen költséges...

Tényleg ilyen költséges várandósnak lenni?

Figyelt kérdés

Olvasgatom itt, hogy milyen hálapénzek csúsznak ide-oda. Szóval, adunk az orvosnak, ha magánrendelére járunk, a szülésért, és ha másnál szülünk, annak is. Adunk a szülésznőnek, a nővérnek, a csecsemősnővérnek, annak aki felöltözteti a gyereket. Adunk a védőnőnek, a gyerekorvosnak, a háziorovosunknak.

És mindeközben mi hordjuk ki a saját gyerekünket, és mi szüljük meg.

Elég költségesnek tűnik, nem?

Én személy szerint magánorvoshoz járok, neki adok. És talán még a szülésznőnek, aki majd ott lesz.

Vagy ez szokás kérdése?


2008. máj. 9. 18:45
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
En, amióta orvosi műhibás lettem, mert mindenki leszart azért mert nem fizettem,azóta inkabb csengeteg. Igy se happy minden, de legalább nagyobb az esélye annak, hogy jobban rám tekintenek.Én nem kockáztatok, nem akarom, h meging elcsesszentsenek. Persze a boríték se garancia.
2008. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!