Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 és fél hetesen nem érzem...

9 és fél hetesen nem érzem várandósnak magamat, normális ez?

Figyelt kérdés
9 és fél hetes kismami vagyok. Kb másfél hete nem vagyok rosszul, nem fájnak melleim, semmit nem érzek. Mivel még a hasamon nem látszik semmi, azért nyugodtabb voltam, amíg fájt valamim, mert akkor éreztem, hogy babás vagyok. Gondolom, nincs semmi baja a babának, csak kíváncsi vagyok, más esetleg érzett-e hasonlóan "semmit".
2008. máj. 12. 17:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj!!! Nagyon sok mindenkinek nincs semmilyen tünete.Én is alig tudtam kivárni a 12-heti ultrahangot mert már látni akartam hogy minden rendben van-e.Ha baj lenne erösen véreznél és görcsölnél!!! Csak pozitivan! Élvezd a terhességet és örülj annak hogy nem vagy állandóan rosszul!! Boldog babavárást!!
2008. máj. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ!! Igazából nem izgulok, csak én is nagyon-nagyon várom a következő ultrahangot, hogy újra láthassam a babit :)
2008. máj. 12. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én nem megijeszteni akarlak,de sajnos nekem is volt ilyen,de nekünk nem lett jó vége. 8 hetes múltam,mikor minden tünetem elmúlt és nem éreztem magam terhesnek. Sajnos a baba elment. :(( És nem véreztem és görcsöltem.
2008. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom nagyon!!!
2008. máj. 12. 18:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Remélem nincs baj, de jövő héten úgyis megyek a dokihoz!!
2008. máj. 12. 18:26
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne ijedj meg az előző válasz miatt...

Igaz, történhet így is, ez benne van a pakliban, de hidd el, van, amikor jobban jársz, ha nem olvasol utána bizonyos dolgoknak, vagy esetleg nagyon szeretnéd olvasni a válaszainkat, de mégsem teszed fel itt a kérdésedet... Mert járhatsz úgy, hogy olyan választ kapsz, amin agyonstresszeled magad...

Gondolkodj pozitívan! És gondolj arra, hogy mindannyian aggódunk a babánkért,- én 7 hetes vagyok, és tényleg jó érezni, hogy húz az alhasam és pufi, néha szurkál jobbról-balról, ha nem tudnám, hogy baba, akkor is tudnom kellene, hogy valami nem az átlagos...

A lényeg, hogy ne parázz, nemsokára UH megint, persze tudom, hogy most örökkévalóságnak tűnik, de foglald le magad, és ne agyalj, ne kreálj történeteket fejben, hanem a jelenre koncentrálj!

És tudd, hogy mindannyian így vagyunk/érzünk/aggódunk/minden rezdülést figyelünk, mint Te!

Boldog babavárást! Találd meg a várakozás örömét!

2008. máj. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még most , 36 hetesen sem érezném terhesnek magam, ha nem lenne nagy a hasam, és nem mozogna a baba:-)

Semmi tünetem nem volt, sehol, sem az elején, se most a végén. SE hányinger, szédülés, álmosság, szagzavar, se a végére jellemző aranyér, viszér, pisilésinger, gyomorsav...semmi. Úgyhogy ne aggódj, inkább örülj a tünetmentes terhességednek:-)A kezdeti megjön érzés és a mellfájdalom nálam is 10 hét körül tűnt el, de ezek sem voltak erős érzések.

ÚGyhogy ne félj, semmi baj, és további tünetmentes terhességet kívánok:-)

2008. máj. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!