Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az normális hogy nem érzem...

Az normális hogy nem érzem magam várandósnak?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, és nem érzek semmit, olyan mintha nem is lennék várandós, azt se érzem hogy baj lenne. De ebbe már beleőrülök. Ez normális? Ti is így vagytok ezzel? Szerintem ha már érzem majd őt, akkor jobb lesz. Vagy a 12. heti uh után, mikor látom majd őt....
2011. ápr. 29. 19:34
 1/7 kisnita ***** válasza:

Én sem éreztem és minden rendben volt. Erre nem érdemes adni...

16 hetesen pár naposan az első mozgás volt az első terhességi "tünetem" azon kívül semmi, még egy árva rosszullét sem. 1-2x voltam álomkóros abban az időben, reggeltől estig aludtam volna, de még akkor sem volt olyan nagy eltérés a nem terhes állapottól. Igazából a 28. héttől kezdtem terhesnek érezni magam, akkoriban kezdődtek a szurkálások odalent, a derékfájás, lábdagadás, emésztési gondok, akkorra már kicsit fáradékonyabb voltam, este hamarabb ágyba kerültem mint előtte, de túl megterhelő az sem volt. A vége viszont már elég kellemetlenre sikeredett, túlhordtam a fiam és már alig vártam, hogy megszüljek mert a legnagyobb melegben voltam terhes és már kicsit sok volt ez nekem, nem panaszkodtam, de lehetett azért látni rajtam, hogy nem bánnám ha már vége lenne. Végül 42 hétre nagy nehezen csak megszületett az én gyönyörűm :) Nem siette el az biztos, jól érezte magát odabent. :D

Nyugi majd ahogy halad előre a terhességed egyre jobban fogod érezni, hogy biztonságban van a baba és, hogy minden okés vele, mikor majd mocorog, rúg neked nagyokat, jaj az olyan jó érzés :) Mindig várni fogod majd a köv. uh-t, hogy újra láthasd, hogy fejlődik, egyre több mindent mutat majd magából. (Nekem 24. héten 4D-n már olyan volt mint mikor megszületett) És egyre türelmetlenebb leszel, nagyon fogod már várni, hogy megölelhesd a Cseppedet.

Milyen szép is babásnak lenni...:)

2011. ápr. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze,hogy normális:)

Örülj,hogy nem vagy rosszul,majd ha látni fogod,megnyugszol.

2011. ápr. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Majd amikor végre megérzed,akkor fogod igazán várandósnak érezni magad!

Én már harmadjára csinálom végig,a 12. heti uh- után soha nem érzetem magam kismamának! A 2. és 3. terhességnél megnyugodtam,hogy ok,akkor most már nem lehet baj -korábbi vetélések miatt.

Most,hogy már egész szépen látszik a pocim sem érzem magam várandósnak,csak amikor érzem,hogy mozog, és amikor kifáradok séta közben.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!!


Üdv: 2 gyermekes,20 hetes km.

2011. ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat:) Boldog babavárást nektek!
2011. ápr. 29. 20:47
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel semmi baj nincs :)

Az első terhességemet pl végigparáztam ugyanezen okokból. A végén már meg voltam róla győződve hogy nekem valami defektem van. Semmit nem éreztem, hiába láttam UH-on, egyszerűen nem tudtam felfogni. Gondoltam majd ha megszületik akkor, hát de akkor sem. Odahozták megmutatni, én meg még mindíg csak egy aranyos kisbabát láttam, de ennyi. Aztán szülés után két nappal reggel hozták szopizni, és vitték volna vizitre a babát...én meg fogalmam sincs mi történt, de nem akartam visszaadni :D

Úgyhogy ezen egy percig ne izgulj, majd jön az az érzés :) Valakinél előbb, valakinél később, nem vagyunk egyformák.

2011. ápr. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Először is hadd gratuláljak, kedves kismama!:) Ugyanebben a cipőben járok, mint te, és én is abban reménykedem, hogy majd a 12.heti UH után - ha már láttam Öt, akkor elhiszem. Mivel elég korán mentem az első UH.-ra( 6 hetesen) még csak a petezsák volt látható. Talán ez is közrejátszik, hogy még nem igazán érzem magam várandósnak, még nem igazán tudom elhinni. Pedig annyira, de annyira vágytunk már rá. Hogy mikortól fogjuk az ÁLLAPOTOT érezni...nem tudom.A lényeg, nem vagy egyedűl az érzéssel:) De addig is boldog babavárást Neked!
2011. máj. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
tényleg megnyugtató, hogy van más is aki így érez:)
2011. máj. 3. 12:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!