Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhesen lehetséges,...

16 hetes terhesen lehetséges, hogy nincs semmilyen tünetem és nem érzem magam várandósnak?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, hogy nincs semmilyen tünetem sem. A hasam sem nagy, sőt ma reggelre még kisebb lett. Párom szerint csak nem ettem tegnap annyit, mint máskor. Orvoshoz csak egy hét múlva kell mennünk. Lenne valami tünete, ha baj lenne? Nem görcsölök, nem vérzek.
2010. okt. 26. 07:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy nincs tünet. Ameddig nem vérzel, nem görcsöls, addig nem lehet gond! A pocid meg majd meg nő :)

Ne idegeskedj!

Boldog babavárást Neked!

2010. okt. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A párom szerint is rosszabb ha idegeskedek. Csak már 2,5 éve várunk babára. És tavaly volt egy vetélésem is. De az 6-7 hetesen volt, üres petezsákom volt, tehát nem is hasonlít kicsit sem a mostani terhességemhez, hiszen már azt is megtippelte a doki, hogy úgy látja, hogy fiú :-) Megpróbálok csak jó dolgokra gondolni.
2010. okt. 26. 08:12
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellene tünetnek lennie???

A terhesség nem egy betegség!!! A 2. trimeszterben amúgy sincs különösebb gond, sőt én még jobban éreztem magam, mint valaha.

2010. okt. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nos, nekem a 20.hétig semmi tünetem nem volt azon kívül, hogy nem menstruáltam. Egy grammot nem híztam, "semmi nem történt". A doki azt mondta van ilyen, a gyerek attól még normálisan fejlődik. A 20. héten mintha 180fokot fordult volna a világ: híztam, megnőtt a mellem, fájt a derekam, még a 'kismamajárás' is összejött....
2010. okt. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
A mellem már több hete nem fáj, de valószínű azért, mert most nem nő. Rögtön az elején nőtt egy méretet. A derekem szokott fájni. Akkor most már tényleg nem várok tüneteket :-)
2010. okt. 26. 08:24
 6/12 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem sem volt semmi tünetem. Nem izgultam miatta, inkább örültem neki:) Elnézést, egy tünet van, ami az elejétől van, a gyakori pisilés éjszaka:)
2010. okt. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is 16 hetes terhes vagyok nekem sincs nagyon tünetem csak annyi hogy kicsit fájdogál a hasam de gondolom az is csak azért mert a méhemnől. neked is mocorog már a babád?
2010. okt. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ez az időszak pont erről szól. 2-3 hét múlva pocakod is lesz, ne aggódj.
2010. okt. 26. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pénteken mintha éreztem volna este, hogy mozog a baba, de azóta nem éreztem.
2010. okt. 26. 09:15
 10/12 anonim ***** válasza:
15 hetes vagyok, én meg lelkileg nem érzem, hogy terhes vagyok. a nap nagy részében megfeledkezem róla:( na ez se jobb:(
2010. okt. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!