Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 16 hetes terhesen lehetséges,...

16 hetes terhesen lehetséges, hogy nincs semmilyen tünetem és nem érzem magam várandósnak?

Figyelt kérdés
Nagyon aggódom, hogy nincs semmilyen tünetem sem. A hasam sem nagy, sőt ma reggelre még kisebb lett. Párom szerint csak nem ettem tegnap annyit, mint máskor. Orvoshoz csak egy hét múlva kell mennünk. Lenne valami tünete, ha baj lenne? Nem görcsölök, nem vérzek.
2010. okt. 26. 07:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
amikor először érzed (könnyen lehet, hogy ő volt :) ), ahhoz képest az elején nem fog minden nap bejelentkezni, lesz pár nap szünet. aztán pár hét múlva már minden nap lesz egy-egy apró mozgolódást, aztán később már rúgások is.
2010. okt. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én a 19. héten vagyok, és ha nem nőtt volna egy picit a hasam, észre sem venném, hogy "alien"-em van!. :)

Esténként mocorog picit, és óránként elzavar pisilni, de semmi extra, életem egyik legjobb időszaka. Nyugi, ez tényleg nem betegség, nem kell, hogy minden perce "tünetekkel"járjon! Ne izgulj, az csak árt.

Jó babavárást!!!!

2010. okt. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!