Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit jelent az, hogy sokat...

Mit jelent az, hogy sokat mozog a baba? Mennyi nektek a sok, és a kevés mozgás? 31 hkm

Figyelt kérdés
2012. aug. 13. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Én akkor mondtam, hogy sokat mozog, amikor jóformán állandóan éreztem. Napközben lányom nagyon sokat mocorgott, mondtam is a dokinak, hogy olyan mintha nem is aludna odabent. :)

A kevés nekem az volt, amikor csak pár óránként jelentkezett be egy-egy rúgással.

2012. aug. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz. 24 hetes vagyok, vannak olyan napok, amikor alig tart szünetet, szinte állandóan érzem, hogy mocorog. A kevés az, amikor reggel bejelentkezik, aztán egész nap szinte nem is érzem.
2012. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nekem nem mozog sokat? Akkor érzem, ha lefekszem, állva ritkábban. Napjában érezem párszor, na de nem állandóan. Ez baj? Van más is így vele?
2012. aug. 13. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

En ha lefekszem, illetve ha testhelyzetet valtok, akkor mindig rug egyet, de mivel most mar igen kicsi a hely inkabb csak feszeng odabent. Korabban teljesen mas jellegu volt a mozgasa. Most ezt a feszengest sokszor eszrese veszem, mert csak lassan, ovatosan kinyujtja a labat vagyis probalja, de azt sokszor eszre se veszem. Apa szokta mondani, latom aktiv a kisasszony! Kerdem hol? Erre ramutat es ott a dudor megy ki-be.

Illetve ebben a korban mar kezd naluk kialakulni a kesobbi bioritmus. Alszik, felkel, alszik, felkel....

Szoval ne aggodj! Attol, hogy nem folyton mozog meg rendben van.

Illetve ha aggodsz, akkor nezess ra a vedonovel a baba szivere!

2012. aug. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most voltam ultrahangon, és 4D-n is. Ott látszott, hogy meg sem áll. Csak van aki írja, hogy akkorát rúg, hogy csuda, na ilyet én mikor kisebb volt, éreztem. Most már inkább fészkelődik, azt érzem. És kisebb rúgásokat érzek, na meg a csuklását.:) De nem állandóan. Amikor eszem, akkor erősebben érzem őt is.
2012. aug. 13. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Evés után és lefekve érzem inkább én is , állva nem igazán. Na de amikor beindul akkor virgonckodik rendesen:-) Boldog Babavárást
2012. aug. 15. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én soknak találom amit az én lánykám mocorog,ez nálunk azt jelenti,hogy minden órában érzem. (éjszaka nem tudom :S ) A lustább napjain eltelik akár 2-3 óra is míg jelentkezik,akkor találom inkább kevesebbnek. De nekem is inkább már csak feszíti magát,kinyomja mindenét,nagyon nagy ramazurit már nem tud csinálni,valóban más jellegű már a mozgása ilyenkor a végén. Én ha fekszem,ha állok,ha sétálok,akkor is érzem,szerintem nagyon aktív baba,de nincs összehasonlítási alapom,így nem tudom :S

35hkm

2012. aug. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!