Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18+4 kismama vagyok. Első...

18+4 kismama vagyok. Első baba. Ez már a mozgás lenne?

Figyelt kérdés

2 hete voltunk 4d-n, ott minden rendben voplt a fiammal.

De még mindig nem érzem azt a "nagykönyvben megírt" mozgást, és kezdek aggódni, hogy jól van e bent.

Néha fura lüktetéseket érzek. Ez lenne már ő?


2012. júl. 14. 06:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, már a kisfiad mozgását érzed! Én most vagyok 24 hetes, nekünk is kisfiúnk lesz. Bevallom elég lusti a lelkem, így én is szoktam aggódni, hogy minden rendben legyen. Másoknak ilyenkor már "hullámzik" a hasuk, neken még mindig nem. Azért szoktam a kis drágámmal beszélgetni, hogy egy kicsit aktiválja magát...még nem hallgat az anyukájára :-)
2012. júl. 14. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, én most vagyok 19+4, és még midig csak olyan érzésem van mintha. Engem is bosszant, pláne, hogy itt olyanokat olvasok hogy már a 13.ik héten rúgott a baba.... de voltunk ultrahangon, csodás, egészséges, és lusta fiunk van :)
2012. júl. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így éreztem mint ti,mikor enyi idős terhes voltam.Hogy lehet,hogy ő-lehet,hogy nem.(első baba)

Aztán a 20.héten megváltozott minden...:)

Rendeset rúgott így már teljesen mást érzek mint előtte.

Nemsokára ti is biztosak lesztek benne...:)

23hkm

2012. júl. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Igen ilyen lüktetéseket érzek, nem tudom ő e az. Csak rossz, hogy nincsenek Uh szemeim, hogy minden nap lássam őt.

Mivel valahol azt olvastam, hogy 18.héttől már fonendoszkóppal is hallani lehet, igy minden nap hallgatom, de a fura gurgulázáson kivül mást nem hallok. Legalábbis szivverést még nem.

2012. júl. 14. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!