Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 23 hetes kismama vagyok és...

23 hetes kismama vagyok és nagy nehézséget okoz a mozgás és a jövés menés, de néha még a fekvés is. Már most 2 kispárnával a lábaim között alszok, és még így is. Más is volt így?

Figyelt kérdés
Jó tanácsokat is várok!!
2010. ápr. 6. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha megszülsz biztos jobb lesz:-)))
2010. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de ne hagyd el így magad, mert sokkal rosszabb és nehezebb is lesz és akkor még jobban szétcsúszol. Foglald le magad, vegyél szoptatóspárnát (nekem bevált)és feküdj azzal, csak ne mindig azzal foglalkozz, hogy milyen kényelmetlen, meg nehéz. Én sokat mentem sétálni , olvasgattam, neteztem, pihentem (amikor megszületik a baba, már nem tudsz)
2010. ápr. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még csak most jön a java!:))Mozogj sokat,ne hagyd az izmaidat ellanyhulni,mert akkor a végére már fel sem tudsz kelni az ágyból!Csinálj terhestornát,sok séta,házimunka. 39+6hkm
2010. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem hagyom el magam nagyon mert a házimunka meg a kutya itt van nekem:) De köszönöm mindenkinek a tanácsokat, és a biztató szavakat:))
2010. ápr. 7. 19:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!