Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36+3 naposak vagyunk, a 32....

36+3 naposak vagyunk, a 32. héttől fekvés volt. nagyon ellustultam. Más kismama is volt így ezzel?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
37 hetes vagyok, 24. héttől szigorú, 24 órás fekvés... Betöltött 35 hetesen keltem fel, kb. 2 hete. Rettenetesen le voltam gyengülve, főleg, hogy ennyi idő alatt azért sokat változott a testem is. :) Szépen, fokozatosan próbálj mozogni (ha már szabad), és ne csinálj semmi megerőltetőt. Sétálj, de csak amennyit bírsz, a háztartásból is csak annyit vállalj most, amit aránylag könnyedén meg tudsz csinálni, amihez nem kell hajolni, guggolni. Nekem két hét alatt elég szépen sikerült összeszedni magam, mist már akár 40 perces sétára is vállalkozom, és ha leguggolok, fel tudok állni, ami nagy szó, mert ez eleinte segítség nélkül nem ment. Minden jót, és mielőbbi megerősödést, no és persze könnyű szülést, és egészséges kisbabát kívánok!
2011. jan. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én a 28 héttől 34-ig baromi lusta voltam,kimozdulni se akartam...37 héttől megváltozott minden,már nem akarok itthon ülni,és várni hogy na elfolyik a vizem....

megőrülnék tőle...úgyhogy most el-elmászkálunk...dokihoz is,vizsgázok,vásárolni...mostmár nem a bébinek,neki mindene megvan,hanem inkább magamnak...

jó tesz a lelkednek,ha apróságokat veszel,amitől jobban érzed magad és van kedved kimozdulni...

pl egy jó illatú habfürdő,finom pogácsa,egy szép sál,egy cuki képkeret...ilyesmik...

2011. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!