Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baba mozgás. Sokat kell még...

Baba mozgás. Sokat kell még várnom?

Figyelt kérdés
Majdnem 15 hetes kismama vagyok.És csak érdeklődöm kinek mikor mozdult meg legelőször a babája??Én nagyon várom már,de még nem akar.
2012. júl. 19. 16:05
 1/9 SaraZs ***** válasza:
Pontosan 4 hónapos terhes voltam, tehát már nem kell sokat várnod. 2-3 hét. :) Este éreztem először és nem voltam benne biztos, hogy ez babamozgás volt. Nagyon gyenge 3 bökést éreztem. Másnap este már figyeltem. A babám volt. :)
2012. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én a 17.héten éreztem először határozottan a lánykámat :) Azóta minden nap,és nagyon aktív! Ne aggódj,elröpül az a 2-3 hét :)

Boldog babavárást!

29hkm

2012. júl. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem csoda,hiszen még csak 10 centi körül van a kicsid :) én pl. 20 hetesen éreztem először,mindenkinél más. Már nem kell sokat várnod,hamarosan ki fogja rúgni az oldalad :)

boldog babavárást!

30 hkm

2012. júl. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél 20 hetesen éreztem, a másodiknál lényegesen hamarabb, 15 hetesen. Alkat és magzatfüggő a dolog. :-)
2012. júl. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Dora0089 válasza:

Màr nincs sok hàtra! De szerintem ez mindenkinél vàltozo. Általában félidőben mozdulnak meg érezhetően! Nálam is így volt! Szép babavàràst!!!

10 hetes kisfiú anyukája!

2012. júl. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17. hét. Akkor még nem voltam benne biztos, de ahogy múlt az idő, egyre erősebben éreztem, akkor már biztosan tudtam, hogy ez az. Nyugi még egy kis idő, és érezni fogod te is. Boldog Babavárást! 21 hkm
2012. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :)
2012. júl. 19. 19:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinél más. Nekem vastag zsírréteg volt a hasamon, így a 22. hétig semmit sem éreztem, és utána is csak nagyon ritkán, alig-alig. Végigparáztam az egész terhességet, mert nem tudtam, hogy él-e egyáltalán a babám! Alig vártam az UH-kat.
2012. júl. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 17 hetesen kezdtem érezni, esténként lefekvéskor, de akkor még nem voltam biztos benne. Csak furcsa volt hogy minden nap buborékol a hasam.

Aztán a 18. héten már napközben is éreztem, úgyhogy biztos lettem benne hogy ő az. Most már mindig érzem (19 hetes múltam).

Kis buborékok :).

2012. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!