Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek normális ennyi...

Szerintetek normális ennyi mozgás? Nektek hogy van?

Figyelt kérdés
29+6 hetes vagyok,van hogy napokig alig érzem mozogni utána pedig nagyon intenzíven izeg mozog.második baba,nem emlékszem hogy az elsőnél ilyen lett volna.orvosnak mondtam 3hete, mindent rendben talált.jövő héten megyek megint de addíg is izgulok.
2012. júl. 2. 19:57
 1/2 anonim ***** válasza:

De miért kell izgulni? Amíg mozog,addig miért aggódsz?? Van,hogy az én babám is csak reggel és este jelentkezik egy-egy apróbb rúgással és van,hogy alig hagy békén egész nap és életerős,hatalmas ütéseket és rúgásokat kapok.. Változó,de ilyenen felesleges aggódni. Néha lustik,néha aktívabbak..:) ez ilyen!

28 hkm

2012. júl. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én babám olyan, hogy mikor én mozgásban vagyok (séta, főzés, takarítás, akármi) akkor nem ficánkol, hagy engem csinálni a dolgom, de mikor leülök, vagy lefekszem pihenni akkor azonnal jelzi, hogy ott van ő bent, csak nem akart zavarni. Tegnap egész nap ilyen szaladgálós napom volt, reggeltől egész délutánig, meg is ijedtem, mert egész nap meg se moccant, de mikor hazaértünk lepihentem és egyből mocorogni kezdett, be is pótolta az egész napot, de olyan még nem volt, hogy napokig ne érezzem a mozgását.
2012. júl. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!