Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kevesebb mozgás és mindjárt...

Kevesebb mozgás és mindjárt megjön érzés? Ez normális lenne? (Nagyon aggódom! )

Figyelt kérdés
Már korábban is kiírtam egy kérdést de nem válaszolt rá senki. Tanácstalan vagyok ... Nagyon keveset mozog a babám az elmúlt 3 napban ráadásul most még tompán fájdogál is a hasam alja. Néha érzem egyet-egyet mocorogni de ennyi ... Csak túl parázom?? Kicsit el vagyok keseredve! :(
2011. máj. 22. 16:15
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és lelkiismeretfurdalásom is van ... Nekem ugyanis van egy nagyon enyhe gombás fertőzésem amit klionnal kezelek így valószínűleg a páromnak is van bár Ő ezek szerint tünetmentes. Most a szeretkezést hanyagoljuk bár nem tiltott el az orvosom tőle, pénteken orálisan kényeztettem és arra is gondoltam, hogy ha Neki is van vmilyen fertőzése és így kényeztettem az árthatott a picinek??
2011. máj. 22. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Mióta és mennyire (jó, szubjektív) fájdogál?

Ezeket nem ártana tudnunk hozzá, de én azt javasolom, menj el dokihoz - biztos, ami biztos.

2011. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
26 hetes vagyok. 2-3 napja mozog jóval kevesebbet a Babám. Eddig olyan kis intenzíven mozgolódott most viszont alig ... :( Most kezdett el tompán fájdogálni a hasam. Nem értem mitől lehet ... :(
2011. máj. 22. 16:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Holnap menj ela dokihoz..inkább feleslegesen nézzen meg,mint,hogy baj legyen!Addig is pihenj,és nyugodj meg!
2011. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most érzem mocorogni, de a hasam ugyanúgy tompán fájdogál. Azzal ha a párom el is élvezett a számba, de nem nyeltem le juttathattam tovább bacikat? Lehet, hogy buta kérdés és kicsit túlzottan részletes is csak nagyon aggódom. Mindenképpen szerettem volna vhogyan kényeztetni amíg nem szeretkezhetünk! Rosszat nem akartam vele :(
2011. máj. 22. 16:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha már a szádba ment el,oly mindegy,hogy lenyeled,vagy sem(a baci már bekerült).De nyugi,semmi gondot nem okoztál a kicsinek.Ám én nem vártam/várnék 3 napot,ha hasonló tüneteim lennének/lettek volna.2 gyerekes anyuka
2011. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nyugi, a gombàs fertôzèstôl semmi bajod nem lesz, ne legyen emiatt lelkiismeretfurdalàsod. Az akkor okozhat bajt, ha nyitott méhszàj mellett felszáll a méhüregbe, és esetleg bekerül a magzatvízbe. De ez inkább bakteriális fertôzéseknél okozhat gondot. A szádból semmilyen gomba (ami nem baci) nem fog odajutni a babához.


Ilyen korban az sem baj, ha nem annyira aktív minden nap. Ha érzed mozogni, valószínûleg nincsen semmi baj. Holnap menj el dokihoz, hogy megnyugodj.

2011. máj. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!