Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel töltsem el a 9hónap...

Mivel töltsem el a 9hónap várakozást?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék kisbébit.Én egy örökmozgo vagyok.Szeretek dolgozni,emberek között lenni.Ha terhes leszek a munkám nem engedi,hogy dolgozzak,veszélyes.Félek,hogy unatkozni fogok.Ti mit csináltok?Van ötletetek?
2008. máj. 9. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát rendezd át a lakást,tanulj,olvass,fözz e´s pihenj nagyokat,mert szükséged lessz rá.nekem ilyenre nem volt gondom,mert végig dolgoztam a terhesse´gemet.

Mit dolgozol??Ha veszélyes munka nem gátolja a teherbeesés lehetöségét??

2008. máj. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ha már most így állsz neki, akkor fogsz is unatkozni:-)

Néha én is unatkoztam, de többségében elfoglalom magam.

Leghasznosabb, ha tanulsz valamit, nyelvet, vagy valami féléves tanfolyam, vagy ilyesmi... azzal szépen elmegy az idő, és hasznos is.

Találkozz a barátaiddal, rokonokkal, járj nézelődni, múzeum, kiállítás, séta...

Otthoni takarítás, kis rendezgetés, bababútornézelődés...stb

vagy aludj, olvass, tévézz, ha van kerted kertészkedj

majd meglátod, hogy egyáltalán hogy viseled a terhességet, lehet nem is lesz kedved felkelni

erre nem igen lehet készülni.

de talán a tanfolyam a legjobb:-)

és ne félj, elrohan az idő, és ne is 9 hónap, mert mire megtudod legalább 4-5 hetes terhes vagy:-)

2008. máj. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én lakás felújításba kezdtem és mindekit irányítgattam és elvégeztem 2 tanfolyamot, ami tök jó volt, mert mindig kivételeztek velem.Nagyon tartalmas 9 hóm volt, de a az utolsó 2 hónapban, már nagy teher volt a terhesség, így visszavettem a tempóból nagyokat sétálgattam és a barátnőimmel töltöttem rengeteg időt.
2008. máj. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát semmiképpen ne gubózódj be, mert szörnyen unatkozni fogsz... én is a tanfolyamot javaslom, ha van egy kis spórolt pénzed, érdemes OKJ-t végezni, ilyen, hogy műkörmös vagy lakberendező, annyira nem drágák (100 körül vannak), és hasznos lehet a későbbiekben is. Én most csak azért nem végzek ilyeneket, mert eléggé le vagyunk robbanva anyagilag, és minden félretett pénzünket a babóra fogjuk költeni.
2008. máj. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket.Igazábol én is a nyelv tanfolyamra gondoltam.Na majd meglátjuk.Köszi nektek!
2008. máj. 9. 17:07
 6/7 anonim ***** válasza:

Milyen munkád van, ami veszélyes? Én lovasedző vagyok és táncoktató. Mindkettőt csináltam sokáig, lovagoltam is a 28. hétig, úsztam, ha arra volt kedvem, nagyokat sétálok, a lovak körül még mindig dolgozom, de már csak ritkán segítek be a lovasoktatásba(31 hetes vagyok). Közben lebonyolítottunk egy festést és egy költözést, kertészkedtünk - most már én kevésbé, mert nem esik jól hajolni. Berendeztem a gyerekszobát, varrok, kötök a picinek, jókat főzőcskézek, olvasok, jó filmeket nézek. Egy-két fellépést is elvállaltam még, a jövő hónapban - kb. 3 héttel a szülés előtt (énekelek) - szóval nekem eszembe sincs unatkozni. Sőt, nagyon élveztem ezt az időszakot. Most meg már nem sok van hátra.

Szerintem úgy állj hozzá a dologhoz, hogy nem beteg leszel, hanem várandós, és ez egy csodás állapot. Mozogni pedig nemcsak lehet, kell is. Boldog babavárást!

2008. máj. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ápolónö vagyok egy igen nehéz osztályon,férfi osztályon.Cipelem öket a fürödni,emelgetem öket az ágyban,ha zavartak viaskodom velük.De legjobban a fertözésektöl félek.Voltam már terhes,dolgoztam a 6.hétig.A 10.héten elhalt a magzat.Abban az egy honapban amit otthon töltöttem nem unatkoztam,szinte az orvosnál ültem minden nap.A következöre jobban vigyáznék.Köszi
2008. máj. 10. 23:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!