Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliai kismamák, hogy vagytok...

Angliai kismamák, hogy vagytok? Hogy bírjátok ki a várakozást a 12. heti uh-ig?

Figyelt kérdés
2010. júl. 29. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Hat en nem birtam.. Igy kamuztam egy kicsit a midwife-nak es volt 2 uh a 12 hetes elott! :) Amin amugy mar 13+2 hetes voltam...

Most vagyok bajban, mert a kovetkezo a 20. heten lesz!! Es meg csak 14+3 vagyok. :(


Te hany hetes vagy?

2010. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Én még csak 5+5 hetes vagyok,és sajnos múlt héten kétszer is volt egy kis vérzésem meg tegnap rózsaszínes folyásom.A melleim nem fájnak annyira minth össze is mentek volna!Nagyon izgulok h minden ok-e...voltam 5x (!!!) azóta dokinál,persze tudod milyenek semmit nem csináltak,de tegnap végre sikerült egy uh-t kikönyörögnöm keddre!!!

2010. júl. 30. 10:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Hogy érted el h csináltak 2 uh-t is???

Jól vagytok amúgy?:-))

2010. júl. 30. 10:07
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen, jol vagyunk, lassan de biztosan haladunk. :)

Sajnalom hogy verezgettel, de latod mehetsz korai ultrahangra. Nekem szerencsere nem volt semmi gondom, en csak kamuztam a midwife-nak, hogy faj a hasam meg ilyenek es azert volt a 12 hetes elott 2 korai ultrahangom. (az elso 7 hetesen, a masodik meg 11 hetesen) Aztan jott a rendes 13+2 hetesen.

Nem szep dolog tudom, hogy kamuzok de egyaltalan nem voltam nyugodt, idegesitett hogy meg azt sem nezik meg hogy mehen beluli e meg hasonlok. Ismerek olyat akinek a 12 hetesen derult ki hogy halott volt a baba. Hat kosz akkor inkabb kiharcolom...


Ti hogy vagytok? Hanyinger meg hasonlok? :)

2010. júl. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Örülök h Veletek minden rendben!!:-))

Nekem csak annyi tünetem van h meg vagyok puffadva,meg a cicim fájdogál,de az se mindig!!Sajnos ma reggel is volt egy kis vér,de mindig csak a wc papiron látszik!A tesztek még mindig pozitivak,2-3at mutatnak (digitális clearblue) nem tudom h ez jó-e vagy már 3+ kéne legyen?

2010. júl. 30. 11:50
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a fura h mindig csak reggel van vér -ha van,ezt nem értem?Görcsöm sosincs,de az nem biztos h azt jelenti h minden ok!Amikor vérzek akkor felpuhul a méhszájam kicsit,de ma reggel pl kemény maradt mégis onnan jött a vérzés.Lehet méhszájsebem szerinted?
2010. júl. 30. 11:53
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyira idegesitő h itt nem csinàlnak semmit az orvosok!Pl amikor bementem h terhes vagyok és vérzek,azt mondták ez tök normális,és még egy tesztet vagy egy vérvételt de csináltak!!??
2010. júl. 30. 11:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!