Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 hetes kismamák, hogy...

37-38 hetes kismamák, hogy bírjátok a várakozást?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem kellene de már nagyon türelmetlen vagyok, rettenetesen félek a szüléstől, mert ismeretlen számomra, első baba, de mégis már nagyon várom a szülést, szinte minden gondolatom ott van.
2009. júl. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Én másra sem tudok gondolni...nagyon félek,császáros leszek,mert nem fordul be a babuci.Biztos megvan rá az oka...A férjem ha jön haza munkából,másról sem tudok beszélni,már nagyon várom,de van bennem még egy kis olyan halogatnám érzés.Minél közelebb,annál jobban félek.


38 h

2009. júl. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1.vagyok


Ja és folyton azon agyalok,hogy elég tiszta e a lakás,meg a pici ruhái,nem e kellene még egyszer mosni,vasalni...rendrakásmánia...

2009. júl. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ma lettem kész a kisruhák kivasalásával, már csak a textilpelusok maradtak holnapra. Innentől kezdve lesz nagyon rossz, mert eddig mindig volt még valami amit meg kell csinálni, venni. Nekem jövő héten meglesz a tervezett császár, most pénteken töltöm a 38. hetet. Már nem bánom, mert nekem olyan bajom van, ami miatt a 3. hónap óta hetente kellett mennem a dokihoz. A párom mindig azt kérdezi, hogy felfogtam-e már, hogy jövő héten Anyuka leszek?! Hát nagyon nehéz.......... Várom és egyben félek is tőle. Gondolom ezzel mindenki így van :)

Könnyű szülést kívánok Neked! A barátnőm egy hónapja szült. Ő is nagyon-nagyon félt, de most azt mondja nem attól kellett volna félnie, hanem ami utána jött. Nem egyszerű az első babával :)

2009. júl. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és könnyű szülést kívánok nektek:)
2009. júl. 23. 08:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!