Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma kellett volna szülnöm....

Ma kellett volna szülnöm. Olyan szomorkás vagyok, hogy nem jött meg ma a baba (úgy érzem, sose jön ki). A farokcsontom viszont egész nap kegyetlenül fáj, nyilallgat. Ti hogy élitek meg a várakozást terminus túllépéskor?

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még van 4 napom, de ugyanezt érzem, amit Te. Már próbálom elpoénkodni, hogy én biztos elefánt vagyok, aki ugye másfél évig vemhes. :)

Nekem a szemérem-, és csípőcsontom fáj kegyetlenül, természetesen éjszaka a legrosszabb. Ha nem erre ébredek, akkor arra, hogy a férjem horkol. :)

Szóval már nagyon elég, és csak egy valami van, amivel bíztatni tudlak: Tuti kevesebb van vissza, mint amennyi eltelt.


Csak akkor nem, ha elefánt vagyok. :D

2010. aug. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Türelem, csajok!!


Ilyenkor minden perc egy napnak tűnik, de már tényleg BÁRMIKOR a kezetekbe kaphatjátok a pindurit!!

Én az első babát 15 nappal hordtam túl, tudom, milyen "tűkön ülök " érzés, meg már fáj minden, sehogy sem jó..


Annyit tudok tanácsolni, ALUDJATOK egy jót, amíg lehet :-))


Minden jót, könnyű szülést, boldog babázást!!


3 gyerekes

2010. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 12 nappal hordtam túl a kisfiamat :) már azthittem úgymaradok :) imádtam amikor már meg tudtam fogni, és meg tudtam puszilni, ugyanakkor nagyon elszomorító volt amikor megsimogattam a pocimat, és már nem volt ott a kisember :) élvezd ki ezeket a napokat/perceket/órákat :) amíg még így vagytok, csak Ti ketten :) Nagyonnagyon szép szülést/születést Nektek!!!
2010. aug. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyosak vagytok! Még ma se szülök. De már biztató, 80-90-es összehúzódásaim vannak, a méhszájam is rövidült 1 cm-t, így már csak 1 cm, és az is puha. Úgy érzem, hétvégén meglesz!
2010. aug. 27. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!